قوانین و مقررات

شرایط و قوانین استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی ویا دولوپرز

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی  ویا دولوپرز به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت ویا دولوپرز و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی  ویا دولوپرز از سوی کاربر است.

قوانین عمومی:
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های ویا دولوپرز منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات  ویا دولوپرز تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام  درج کرده است یا به صورت مهمان ، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات ویا دولوپرز اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی:
هنگامی که شما از خدمات  ویا دولوپرز استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به پشتیبانی  ویا دولوپرز ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که  ویا دولوپرز به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی)به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها و  خدمات امکان دارد  ویا دولوپرز برای اعضای وب سایت ایمیل ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل  نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه  ویا دولوپرز را در پروفایل خود لغو کنند.
وب سایت  ویا دولوپرز به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
وب سایت  ویا دولوپرز متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از وب سایت  ویا دولوپرز ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات وب سایت  ویا دولوپرز ، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط وب سایت  ویا دولوپرز جزئی از اموال این وب سایت محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار فروشگاه اینترنتی ویا دولوپرز است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه اینترنتی ویا دولوپرز محفوظ می‏‌دارد.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش:
روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.
فروشگاه اینترنتی ویا دولوپرز به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد ولیکن  از ساعت 9صبح الی 18 بعد از ظهر روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات میباشد.
کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت فروشگاه اینترنتی ویا دولوپرز به وسیله  پیش فاکتور از طریق ایمیل،  قابل پیگیری هستند و فروشگاه اینترنتی ویا دولوپرز همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید و در صورتی که لینک های دانلود دارای مشکل بوده سریعا رسیدگی می شود.
در صورت هرگونه خدمات رسانی نادرست توسط سایت ویا دولوپرز ما موظفیم ظرف 24 ساعت سریعا به مشکل شما مشتریان عزیز رسیدگی کنیم و آن را برطرف کنیم.

در صورت هر گونه پیشنهادات و انتقادات و یا هر گونه شکایت می توانید از طریق کانال ها ارتباطی که در صفحه تماس با ما قرار دارد با ما در ارتباط باشید یا در همان صفحه از طریق بخش انتقادات و پیشنهادات نظر خود را برای ما ارسال نمایید.