چطوری تو زامارین عکس در ImageView نمایش بدیم ؟

    سهیل صابری    

چطوری تو زامارین

 سوال:

چطوری تو زامارین عکس در ImageView نمایش بدیم ؟

 

پاسخ:

اگر قصد داشته باشیم تو زامارین عکس در ImageView نمایش بدیم ، ابتدا عکس مورد نظر در پوشه Drawable قرار می دهیم (که در اینجا اسم عکس wia) و همچنین ، این کار رو داخل یک Activity انجامش بدیم  . باید کدمون رو به صورت زیر بنویسیم👇

کد صفحه  Main.axml

 

کد صفحه  MainActivity.cs

 

اما حالا یک مثال عملی از مباحث گفته شده

حالا اگر بخوایم یک مثال عملی از این که  “چطوری تو زامارین عکس در ImageView نمایش بدیم” بزنیم . میشه به مثال زیر اشاره کرد 👇 . توی این مثال سعی ام بر این بود که بتونم مفهومم رو به بهترین شکل ممکن بهتون برسونم و با یک مثال ساده تمامی مباحث مربوط به این مطلب رو منتقل کنم .

کد صفحه  Main.axml

 

کد صفحه  MainActivity.cs

 

خب دیگه تموم شد ☺️

امیدوارم که آموزش “چطوری تو زامارین عکس در ImageView نمایش بدیم” براتون مفید واقع شده باشه . و نهایت استفاده رو برده باشید .

اما 3 تا پیشنهاد براتون دارم…!!! 😀😉

1️⃣ – اگر در مبحث چطوری تو زامارین عکس در ImageView نمایش بدیم ، سوالی داشتید می تونید از طریق پشتیبانی تلگراممون با ما درمیون بذارید (برای ارتباط با پشتیبان 📞 💻  از طریق تلگرام کلیک کنید)

2️⃣ – اگر کسی هستید که تازه برنامه نویسی اندروید رو شروع کردید و نمی دونید که از کجا باید شروع کنید ، بهتون پیشنهاد می کنم که یک نگاهی به چارت آموزشی مون  📜 بندازید و مطابق سرفصل های اون پیش برید ( برای مشاهده چارت آموزشی روی این لینک کلیک کنید)

3️⃣ – اگر هم دوست دارید ویدئوهای 🎞 🎞 آموزشی مون رو ببینید میتونید روی لینک رو به رو کلیک کنید 👈  مشاهده ویدئوهای آموزشی

دسته‌بندی‌ : چطوری تو زامارین ...؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*