ویژگی های فایربیس : Authentication

خرداد 10, 1397     میثم عبداللهی    

Authentication

سلام به شما کاربران عزیز و دوست داشتنی. امروز میخوام ویژگی Authentication سرویس Firebase براتون مطلب بزارم (برای آشنایی با دیگر ویژگی های این سرویس کافیه اینجا کلیک کنین). ویژگی Authentication برای احراز هویت کاربران به سادگی و ایمن استفاده میشه.

ورود آسان به سیستم با هر پلت فرم

ویژگی Authentication در فایربیس با هدف ایجاد آسان سیستم های تایید هویت امن و بهبود ورود به سیستم برای کاربران نهایی مورد استفاده قرار میگیره. این راه حل یکپارچه سازی رو فراهم میکنه و از حساب های ایمیل و رمز عبور، تلفن، گوگل، توییتر، فیس بوک و ورود به سیستم GitHub (روش کلیک کن و بیشتر دربارش بدون) پشتیبانی میکنه.

انعطاف پذیری Authentication در طراحی UI

FirebaseUI یک منبع مجاز و باز و راه حل قطره ای رو فراهم میکنه تا جریان های UI رو برای ورود به کاربران مدیریت کنه. اجزای FirebaseUI Authentication ، بهترین شیوه های احراز هویت در دستگاه های تلفن همراه و وب سایت ها رو اجرا میکنه که میتونن تبدیل و ثبت نام برای برنامه ی شما رو به حداکثر برسونه.

امنیت جامع

این ویژگی توسط همان تیمی که ورود به سیستم گوگل، Smart Lock، Chrome Password Manager را توسعه داده اند، ساخته شده است. امنیت Firebase کارایی داخلی گوگل رو برای مدیریت یکی از بزرگترین پایگاه های حساب در جهان انجام میده.

Authentication- عکس 1

پیاده سازی سریع

با استفاده از Authentication شما میتونین ماه ها رو برای تنظیم سیستم خودتون تنظیم کنین و این کار به یک تیم مهندسی نیاز دارد تا این سیستم رو در آینده حفظ کند. سیستم کلی تایید هویت برنامه خودتون رو در زیر 10 خط کد تنظیم کنید و این کار رو حتی برای موارد پیچیده مانند حسابداری میتونین انجام بدین و اون ها رو اداره کنین.

خدمات Firebase Authentication

Firebase Authentication خدمات باطن، استفاده SDK ها و کتابخونه های آماده UI رو برای تایید هویت کاربران به برنامه شما ارائه میده. این پشتیبانی از احراز هویت با استفاده از رمز های عبور، شماره تلفن، فیس بوک، توییتر و غیره پشتیبانی میکنه.

نتیجه گیری

اگه علاقه مند به یادگیری ویژگی Authentication هستین میبتونین از مراجع مختلف استفاده کنین ولی من بهتون پیشنهاد میدم از مرجع اصلی استاده کنین (برای ورود به سایت و مشاهده نحوه استفاده از این ویژگی کافیه اینجا کلیک کنین ).

دسته‌بندی‌ : Firebase, بلاگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*