ویژگی های فایربیس : Cloud Storage

خرداد 12, 1397     میثم عبداللهی    

Cloud Storage

سلام به شما کاربران عزیز و دوست داشتنی. امروز میخوام درباره ی ویژگی Cloud Storage سرویس فایربیس براتون مطلب بزارم. شما با استفاده از Cloud Storage قادر به ذخیره و ارسال فایل ها در مقیاس Google خواهید بود.

Cloud Storage چیست؟

Cloud Storage برای توسعه دهندگان برنامه هایی که نیاز به ذخیره سازی و ارائه محتوا تولید شده توسط کاربر مثل عکس ها و ویدئو ها رو دارند، ساخته شده است. با استفاده از این ویژگی شما میتونین SDK های خودتون رو برای ذخیره سازی تصاویر، فایل های صوتی، تصویری یا دیگر محتوای تولید شده توسط کاربر استفاده کنید.

ساخت در مقیاس گوگل

زیر ساخت های Cloud Storage برای زمانی که برنامه شما ویروسی می شود ، ساخته شده و مورد استفاده قرار میگیره. این زیر ساخت ها با استفاده از تکنولوژی های مشابه که از برنامه های کاربردی مثل Spotify و Google Photo پشتیبانی میکند، از نمونه اولیه به تولید ناخوشایند رشد می کند.

آپلود و دانلود قوی

کاربران شما همیشه در اینترنت نیستند، بنابراین فایربیس ویژگی SDK Firebase برای Cloud Storage با قابلیت اتصال به تلفن همراه رو در نظر گرفته است. این برنامه به طور خودکار انتقالی رو که قطع شده یا مکث خورده رو از سر میگیره تا با اتصال دوباره تلفن همراه اطلاعات از بین نره و با این ویژگی در زمان کاربران شما و پهنای باند اون ها صرفه جویی میشه.

Cloud Storage- عکس1

فضای امنیتی قوی مبتنی بر کاربر

 SDK های فایربیس برای Cloud Storage با ادغام شدن با Firebase Authentication (روش کلیک کن و بیشتر دربارش بدون) کار رو برای کنترل دسترسی ساده تر و شهودی تر کرده اند. شما میتونین از مدل امنیتی فایربیس برای دسترسی به اطلاعات بر اساس هویت کاربر یا خواص یک فایل مثل نام، اندازه، نوع محتوا و سایر ابر داده های استفاده کنین.

یادگیری

همون طور که گفته شد توسعه دهندگان از SDK های فایربیس برای Cloud Storage برای بارگیری و بارگذاری مستقیم فایل ها از کاربران استفاده میکنند. چنانچه شما علاقه مند با یادگیری این ویژگی هستین میتونین از مراجع مختلف استفاده کنین ولی من بهتون پیشنهاد میدم از مرجع اصلی سایت استفاده کنین (برای ورود به سایت کافیه اینجا کلیک کنین).

دسته‌بندی‌ : Firebase, بلاگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*