ویژگی های فایربیس : Crashlytics

خرداد 14, 1397     میثم عبداللهی    

Crashlytics

با سلام به شما کاربران عزیز و دوست داشتنی. در مقالات قبلی شاخه ی Build better apps سرویس فایربیس رو با یکدیگر بررسی کردیم. در این مقاله قصد دارم اولین ویژگی شاخه ی Improve app quality یعنی Crashlytics رو براتون معرفی کنم (برای آشنایی با ویژگی های فایربیس کافیه اینجا کلیک کنین). با استفاده از Crashlytics شما میتونین مسائل مربوط به تصحیح قدرتمند و تصادف در زمان واقعی رو اولویت بندی و رفع کنین.

Crashlytics چیست؟

با استفاده از Crashlytics راهکار تصادفی قدرتمندی برای Android و IOS دریافت کنین و بینش قابل قبولی در رابطه با مسائل برنامه ایجاد کنین. این ویژگی یک خبرنگار تصادف سبک وزن و بدون وقفه است که به شما کمک میکنه تا مسائل ثبات رو ردیابی، تعیین اولویت بندی کنین و خطاهای امنیتی برنامه خودتون رو رفع کنین

گزارش تصادف قدرتمند، بدون وقفه

ویژگی Crashlytics فایربیس شما رو در اولویت بندی، ردیابی و رفع مشکلات ثبات که کیفیت برنامه رو کاهش میدن، کمک میکنه. زمان عیب یابی رو کاهش و زمان صرفه جویی رو افزایش میده و زمان بیشتری رو در اختیار برنامه های کاربردی قرار میده که این امر کاربران رو تحسین میکنه.

به سرعت ریشه ای از تصادفات رو دقیقا مشخص کنین

Crashlytics هوشمند، گروهی از سقوط ها رو به یک لیست قابل کنترل از مسائل گروه بندی میکنه. همچنین اطلاعاتی در مورد اینکه چرا یک تصادف (برخورد) اتفاق افتاده و چه اتفاقی رخ داده است رو فراهم میکنه. با استفاده از این بینش شما قادر خواهید بود علت اصلی سقوط رو سریع تر کشف کنین.

Crashlytics- عکس1

درک مسئله

تصادفات و برخورد ها با تاثیر بر روی کاربران واقعی اولویت می یابند، بنابراین شما با استفاده از ویژگی Crashlytics می دانید که چگونه بهترین راه رو برای برطرف کردن اشکالات انتخاب کنین.

هرگز تصادف بحرانی رو از دست ندهید

هشدار در زمان واقعی برای مسائل جدید، مسائل رفع شده و مسائل پرشور که ممکن است مستلزم توجه فوری باشد مهم نیست، جایی که شما هستید مهم است. با استفاده از این ویژگی شما قادر خواهید بود همه ی برخورد ها رو شناسایی کنین و اگر اون برخورد در نقطه بحرانی رخ داده، سریعا اون رو رفع کنین.

یادگیری

چنانچه علاقه مند به یادگیری این ویژگی و استفاده از اون در برنامه های خودتون هستین میتونین اینجا کلیک کنین و نحوه ی استفاده از این ویژگی رو از مرجع اصلی اون آموزشش ببینین.

دسته‌بندی‌ : Firebase, بلاگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*