ویژگی های فایربیس : Google Analytics

خرداد 17, 1397     میثم عبداللهی    

Google Analytics

سلام به شما کاربران عزیز و دوست داشتنی. امروز میخوام درباره اولین ویژگی شاخه Grow your business سرویس فایربیس یعنی Google Analytics براتون مطلب بزارم (برای آشنایی با ویژگی های فایربیس کافیه اینجا کلیک کنین). شما با استفاده از Google Analytics میتونین یک تحلیل و تجزیه رایگان و نامحدود رو برای نرم افزار خودتون داشته باشین و از اون استفاده کنین.

Google Analytics چیست؟

در قلب سرویس Firebase ویژگی Google Analytics به عنوان یک راه حل تجزیه و تحلیل رایگان و بدون محدودیت قرار داره. تجزیه و تحلیل ادغام در سراسر ویژگی های فایربیس گزارش نامحدودی رو برای بیش از 500 رویداد متمایز که شما میتونین با استفاده از SDK های فایربیس استفاده کنین رو فراهم میکنه. تجزیه و تحلیل گزارش به شما کمک میکنه تا وضوح رفتار کاربران خودتون رو درک کنین و این امر به شما این امکان رو میده تا تصمیمات اگاهانه ای در مورد بازاریابی برنامه و بهینه سازی عملکرد اون انجام بدین.

تجزیه و تحلیل مجدد برای تلفن همراه

SDK های Google Analytics به طور خودکار رویداد های کلیدی خاص و ویژگی های کاربر رو ضبط میکنه و شما میتونین رویداد های سفارشی خودتون رو برای اندازه گیری چیز هایی که به طور خاص به کسب و کار شما مربوط میشه و برای شما مهمه رو تعریف کنین.

بینش کاربر

تجزیه و تحلیل سطح اطلاعات مربوط به رفتار کاربر در سیستم عامل های اندروید و IOS، شما رو قادر به تصمیم گیری بهتر در مورد محصول خودتون و بهینه سازی بازاریابی میکنه. مشاهده داده های خرابی، اثر بخشی اعلان ها، عملکرد لینک عمیق و اطلاعات خرید در برنامه از جمله اطلاعاتی هستن که این تجزیه و تحلیل ها در اختیار شما قرار میده.

Google Analytics- عکس1

شناسایی منابع

تجزیه و تحلیل یکپارچه ده ها تن از شبکه های تبلیغاتی، پیگیری آسون و اختصاص عملکرد کمپین برنامه در منابع با تنها یک SDK رو برای شما فراهم میکنه. برای بهینه سازی عملکرد کمپین حلقه ها رو متوقف کنین و داده های تبدیل رو به اون شبکه ها ارسال کنین.

تقسیم بندی و بهینه سازی در یک داشبورد

مخاطبین سفارشی رو در کنسول فایربیس بر اساس داده های دستگاه و رفتار کاربر با استفاده از رویداد ها و خواص کاربر تعریف کنین و سپس اون بخش ها رو برای اطلاعیه ها از طریق تست های A/B بوسیله Firebase Remote Config پیکربندی کنین و از بازاریابی AdWords استفاده کنین. برای تجزیه و تحلیل سفارشی میتونین داده های خام رو به BigQuery صادر کنین و ازش استفاده کنین.

نسخه های متفاوت

این ویژگی دارای ورژن های مختلفی برای سیستم عامل های اندروید و IOS است و نحوه کار اون در این محیط ها با یکدیگر متفاوت است. برای آشنایی با نحوه کار Google Analytics در سیستم عامل اندروید اینجا و در سیستم عامل IOS اینجا کلیک کنین.

دسته‌بندی‌ : Firebase, بلاگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*