ویژگی های فایربیس : Predictions

خرداد 19, 1397     میثم عبداللهی    

Predictions

سلام به شما کاربران عزیز و دوست داشتنی. امروز میخوام درباره ویژگی Predictions از سری ویژگی های سرویس فایربیس براتون مطلب بزارم (جهت آشنایی با سرویس های فایربیس کافیه اینجا کلیک کنین). شما با استفاده از ویژگی Predictions میتونین گروه های کاربری پویا بر اساس رفتار پیش بینی شده تعریف کنین.

Predictions چیست؟

ویژگی Predictions در فایربیس رفتار ماشینی به داده های تجزیه و تحلیل که برای ایجاد گروه های کاربری پویا بر اساس رفتار های پیش بینی شده کاربران خود ایجاد شده اند رو اعمال میکنه. این پیش بینی ها به صورت خودکار برای استفاده با Firebase Remote Config و Notifications Composer و آزمایش یا تست A/B در دسترس هستند. هنگامی که از پیش بینی ها با تنظیمات از راه دور استفاده میکنین، میتونین با ایجاد یک تجربه سفارشی بر اساس هر یک از رفتار های پیش بینی شده کاربران خودتون، افزایش تبدیل رو انجام بدین. همچنین شما میتونین از Notifications Composer برای ارسال پیام درست به گروه های مناسب استفاده کنین.

برنامه خودتون رو با ماشین یادگیری Google توسعه بدین

Firebase Predictions از قدرت ماشین یادگیری Google استفاده میکنه تا گروه های کابری پویا رو بر اساس رفتار های پیش بینی شده کاربران ایجاد کنه. با استفاده از این پیش بینی ها شما میتونین تصمیمات محصول آگاهانه رو بدون نیاز به داشتن یک تیم تحقیقاتی در خانه بسازین (به تنهایی هم میتونین درباره محصولاتتون تصمیمات درستی بگیرین).

افزایش درآمد در طریق تجارب سفارشی کاربر

پیش بینی ها با پیکربندی یکپارچه شده از راه دور به شما این امکان رو میده تا تجربه کاربر رو بر اساس رفتار پیش بینی شده خودتون سفارشی کنین. گروه های کاربر روزانه به روز میشن و به عنوان رفتار فرد تغییر میکنن و این ویژگی بیشتر درباره برنامه شما تصمیم گیری میکنه، این به این معنی است که شما میتونین همیشه یک تجربه تازه و شخصی رو برای کاربران خودتون ارائه بدین.

Predictions- عکس1

ارسال اعلان های هوشمند

Predictions گروه های کاربری ایجاد میکنن که میتونن برای هدایت با اعلان ها، از کنسول فایربیس استفاده کنن. این به شما کمک میکنه که قبل از اینکه اون ها (گروه های کاربری) رو تعطیل کنین، کاربران رو متقاعد کنین و پاداش اون ها رو ممکنه خرید درون برنامه خودتون قرار بدین.

پیش بینی های سفارشی ایجاد کنین

علاوه بر پیش بینی های پیش فرض (Will churn  و Will Spend و Will not Spend ) شما میتونین پیش بینی های پیش فرض خودتون رو بر اساس رویداد های تبدیل در برنامه خودتون ایجاد کنین.

یادگیری بیشتر

چنانچه علاقه مند به یادگیری بیشتر درباره ویژگی Predictions هستین میتونین از مراجع مختلف استفاده کنین ولی من بهتون پیشنهاد میدم از مرجع اصلی سایت استفاده کنین (برای ورود به سایت و شروع یادگیری کافیه اینجا کلیک کنین).

دسته‌بندی‌ : Firebase, بلاگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*