ویژگی های فایربیس : A/B Testing

خرداد 20, 1397     میثم عبداللهی    

A/B Testing

سلام به شما کاربران عزیز و دوست داشتنی. امروز میخوام درباره ویژگی A/B Testing سرویس فایربیس براتون مطلب بزارم. شما با استفاده از ویژگی A/B Testing میتونین تجربه برنامه خودتون رو از طریق آزمایشات و تست ها بهینه سازی کنین.

A/B Testing چیست؟

ویژگی A/B Testing در فایربیس به شما کمک میکنه تا تجربه برنامه خودتون رو بهینه سازی کنین و اون رو اسون اجرا و تجزیه و تحلیل کنین و مقیاس آزمایشی از اون رو تولید کنین و بازاریابی رو انجام بدین. این ویژگی به شما امکان میده تا تغییراتی رو در UI برنامه ها، ویژگی ها و یا برنامه های تعامل خود برای بررسی اینکه آیا اون ها واقعا روی سگمنت های کلیدی خود حرکت می کنند قبل از اینکه اون ها رو به طور گسترده ای رول کنین، اعمال کنین. A/B Testing با FCM کار میکنه تا شما بتونین پیام های بازاریابی مختلف رو با کنترل از راه دور آزمایش کنین.

برنامه خودتون رو هوشمندانه رشد بدین

A/B Testing به شما کمک میکنه تا برنامه خودتون رو با انجام آزمایشات و انجام تجزیه و تحلیل ها بهبود ببخشین و مقیاس آزمایشی از محصولات خودتون بدست بیارین و به راحتی بتونین برای محصولات خودتون بازاریابی کنین.

اهداف کسب و کار خودتون رو بدست بیارین

A/B Testing تغییرات برنامه که تاثیر بر روی معیار های مهم کسب و کار شما دارن رو به شما نشون میده، اون ها رو نگهداری میکنه و درامد و تعامل رو دنبال میکنه. در رابطه با Google Analytics (روش کلیک کن و بیشتر دربارش بدون) همچنین میتونین پیگیری کنین که چگونه عملیات کاربر در هر آزمایش و تست تغییر میکنه.

A/B Testing- عکس1

سفارشی کردن آزمایشات برای تست انواع به روز رسانی ها

A/B Testing به شما امکان انعطاف پذیری برای سفارشی کردن آزمایش خود رو با توجه به نیاز های برنامه منحصر به فرد خود میده. شما تعیین میکنین چه عناصری رو میخواین تست کنین، چه کاربرانی رو میخواین هدف قرار بدین، چه پارامتر هایی رو میخواین در محل قرار بدین و چه تعداد از اون ها رو شامل کنین. هر چیزی که میتونه در یک متغییر تعریف بشه رو میشه با A/B Testing مورد آزمایش قرار داد زیرا به صورت یکپارچه با هر دو پیام ابر و پیکربندی از راه دور کار میکنه.

یادگیری

اگه دوست دارین درباره این ویژگی چیز های بیشتری یاد بگیرین میتونین از سایت مرجع اون استفاده کنین (برای ورود به سایت کافیه اینجا کلیک کنین).

دسته‌بندی‌ : Firebase, بلاگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*