ویژگی های فایربیس : App Indexing

تیر 12, 1397     میثم عبداللهی    

App Indexing

سلام به شما کاربران عزیز و دوست داشتنی. امروز میخوام درباره آخرین ویژگی سرویس فایربیس یعنی App Indexing براتون مطلب بزارم (برای آشنایی با سایر ویژگی های فایربیس کافیه اینجا کلیک کنین). با استفاده از App Indexing شما میتونید ترافیک جستجو رو به برنامه تلفن همراه خودتون منتقل کنین.

Firebase App Indexing چیست؟

Firebase App Indexing برنامه شما رو به جستجوی گوگل میبره. اگر کاربران برنامه شما رو نصب کرده اند، میتونن برنامه خودشون رو راه اندازی کنند و به طور مستقیم به محتوای مورد نظر خودشون بپردازند. App Indexing به کاربران کمک میکنه تا هر دو محتوای عمومی و شخصی رو در دستگاه خود پیدا کنند و با ارائه تکمیل خودکار پرس و جو به کاربران کمک میکنه تا به سرعت اون ها رو پیدا کنند. اگر کاربر هنوز برنامه شما رو نداشته باشه نیز درخواست های مربوطه، یک کارت نصب برای برنامه شما رو در نتایج جستجو ایجاد میکنه.

App Indexing در سیستم عامل های مختلف

نمایه سازی برنامه در سیستم عامل های اندروید و iOS مورد استفاده قرار میگیره و در هر کدوم از این سیستم عامل ها خاصیت های خاص خودشو داره. برای یادگیری نحوه استفاده از این ویژگی در اندروید کافیه اینجا و یادگیری نحوه استفاده از اون در iOS کافیه اینجا کلیک کنین.

App Indexing- عکس1

رتبه بندی خودتون رو در جستجو بهبود ببخشین

ادغام برنامه شما با API های App Indexing عملکرد رتبه بندی لینک ها رو به برنامه شما در جستجوی Google افزایش میده و باعث میشه که رتبه برنامه شما در جستجوی Google در مرتبه بهترو بالاتری قرار بگیره.

Get discovered by new users

کاربرهای جدید یک کارت نصب برای برنامه شما در نتایج جستجو نمایش میدهند. اون ها همیشه میتونند به محتوای برنامه شما از طریق جستجو دسترسی پیدا کنند اگر برنامه شما یک برنامه Android Instant App باشد.

افزایش درآمد با هدفمند سازی تبلیغات در برنامه

App Indexing و AdMob (برای اضافه کردن بنر تبلیغات به برنامه شما به کار میره) برای بهبود ارتباط تبلیغات نشان داده شده در برنامه شما با کمک به افزایش درآمد تبلیغات در کنار یکدیگر کار میکنند.

یادگیری

همون طور که گفته شد از نمایه سازی برنامه برای منتقل کردن ترافیک جستجو به برنامه تلفن همراه استفاده میشه. اگر مایل به یادگیری بیشتر درباره این ویژگی و نحوه استفاده از اون هستین، میتونید اینجا کلیک کنین و آموزش های مربوطه رو از سایت مرجع اصلی فرا بگیرین.

دسته‌بندی‌ : Firebase, بلاگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*