Pyramid چیست؟

Pyramid

سلام به شما کاربران عزیز و دوست داشتنی. در این مقاله میخوام درباره وب فریم ورک Pyramid و ویژگی های اون براتون مطلب بزارم.

Pyramid چیست؟

Pyramid یک چارچوب وب منبع باز است که در Python نوشته شده است و بر اساس WSGI فعالیت می کند. این چارچوب یک چارچوب وب مینیمال (سبک وزن) است که توسط Pylons، Zope و Django الهام گرفته شده است. Pyramid یک چارچوب وب کم و مستقل از پلت فرم است که اجازه می دهد تا توسعه دهندگان مسیر ها را با استفاده از عبارات منظم که نقشه ها را به اشیا تعریف می کنند، تعریف کنند. این چارچوب همچنین اجازه می دهد تا مسیر حرکات سلسله مراتبی را نیز در نظر بگیرید.

ویژگی های شاخص

Start Small

شروع سریع و سادگی از جذابیت های مهم چارچوب های سبک وزن هستند. Pyramid در مقیاس کوچک در سرعت و ساعت یادگیری فوق العادست و شما می توانید به شروع با یک ماژول تک پرونده ای با پیچیدگی کم و در زمان کم بپردازید. با استفاده از این چارچوب شما قادر خواهید بود از یک داربست راحت برای تولید پروژه نمونه با ترکیبی از زیر سیستم ها استفاده کنید.

Finish Big

پروژه های فراگیر مستلزم رشد بزرگ، بدون از دست دادن شان خود هستند. Pyramid منحصرا مطابق با مقیاس شما است. پیکر بندی، گسترش و سیستم افزودنی به اسکلت در این چارچوب کمک می کند تا از جاه طلبی خود حمایت کند و معماری آن تضمین می کند تا از ویژگی های عملکردی و کیفیتی که از آن شروع شده اند را از دست ندهید. از Pyramid به عنوان یک “Framework Framework” استفاده کنید تا سیستم وب خاص خود و دامنه خاص خود را ایجاد کنید.

Stay Finished

اولین ساعت کارکردن با این چارچوب به شما کمک می کند تا توسعه آن را شروع کنید و گسترش آن به برنامه نویسی شما کمک می کند. این چارچوب کمک می کند تا برنامه شما با درک چرخه زندگی کامل یک برنامه وب حرفه ای به پایان برسد. این چارچوب همچنین شامل توسعه پذیری عمیق و طرح های بزرگ طراحی نیز می باشد.

رویدادها و مشترکین

یک رویداد، یک شی بخش شده در نقاط جالب در طول عمر یک برنامه است. یک مشترک به یک رویداد (دسترسی) به شما امکان می دهد برخی از کد ها از جمله تغییر اندازه تصویر آپلود شده، ارسال ایمیل یا ارسال پیام به یک سیستم از راه دور را اجرا کنید. در اینجا، مشترکان برای بیش از یک نوع رویداد (مثلا برای هر یک از اشیا درخواست و پاسخ جدید) فراخوانی خواهند شد.

یادگیری بیشتر

همان طور که گفته شد، Pyramid یک چارچوب وب منبع باز است که با استفاده از زبان Python نوشته شده است. اگر مایلید اطلاعات بیشتری درباره این وب فریم ورک و نحوه کار کردن با اون بدست بیارید، کافیه اینجا کلید کنید و اطلاعات لازم رو از سایت مرجع فرا بگیرد.

 

دسته‌بندی‌ : بلاگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*