Sails js چیست؟

مهر 7, 1397     میثم عبداللهی    

Sails js

سلام به شما کاربران عزیز و دوست داشتنی. امروز میخوام درباره چارچوب وب برنامه Sails js براتون مطلب بذارم.

Sails js چیست؟

Sails.js یک چارچوب وب برنامه MVC است که در محیط Node.js توسعه یافته و به عنوان یک نرم افزار رایگان و منبع باز تحت مجوز MIT فعالیت می کند. این چارچوب برای ساختن سفارشی برنامه های کاربردی وب و برنامه های کاربردی Node.js طراحی شده است. در این چارچوب تقلید معماری MVC از چارچوب های دیگر مانند Ruby on Rails وجود دارد.

ویژگی ها

Sails js مجموعه ای از ویزگی ها و شاخص های برتر ارائه می دهد. از ان جا که این چارچوب در Node.js و Express.js ساخته شده است، قابلیت سازگاری صد درصدی با جاوا اسکریپت را داراست. این چارچوب نه تنها شامل مدل ها، نمایش ها و کنترل کننده ها می شود، بلکه همچنین فایل های پیکربندی و اداپتور ها را نیز شامل می شود. در این چارچوب تعدادی از بسته های دیگر برای فعال کردن سریع خودکار تولید REST APIS و WebSocket ها به طور پیش فرض، با استفاده از Socket.io گنجانده شده است. همچنین ویژگی های سازگاری ان به عنوان یک علامت Front-end باعث شده تا از بسیاری از ابزار ها و چارچوب های دیگر نیز پشتیبانی کند.

چه فعالیتی انجام می دهد؟

شرکت Sails اولین پشتیبان چارچوب Sails و پروژه های مرتبط منبع باز مانند Skipper، Waterline و Node Machine Specification می باشد. این شرکت چارچوب ها و ابزار هایی را ایجاد کرده که توسعه دهندگان جاوا اسکریپت را قادر می سازد تا سطح جدید بهره وری را به دست آورند. همچنین این شرکت با ارائه خدمات حرفه ای و پشتیبانی روند ایجاد توسعه Node.js را برای سازمان ها به طور چشم گیری سریع تر و آسان تر کرده است.

یادگیری بیشتر

همان طور که گفته شد، Sails js یک چارچوب برای ساخت آسان برنامه های سفارشی و اپلیکیشن های Node.js سازمانی است. این چارچوب در شرکت های مختلف و بزرگ مثل WikiJob، Verizon، Paystack و Microsoft مورد استفاده قرار گرفته است. اگر مایلید اطلاعات بیشتری درباره این چارچوب و نحوه کار کردن با اون بدست بیارید، کافیه اینجا کلیک کنید و اطلاعات لازم رو از سایت مرجع فرا بگیرید.

دسته‌بندی‌ : بلاگ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*