معرفی چند کتابخانه معروف اندروید- قسمت دوم

نوامبر 29, 2018     میثم عبداللهی    

معرفی چند کتابخانه معروف اندروید

سلام به شما کاربران عزیز و دوست داشتنی. در مقاله معرفی چند کتابخانه معروف اندروید- قسمت اول به بررسی کتابخانه های مختلف از جمله کتابخانه Lottie، کتابخانه Chuck، کتابخانه CoordinatorTabLayout و غیره پرداختیم. در این مقاله نیز به ادامه بررسی ها پرداخته و چند کتابخانه دیگر را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

ادامه معرفی چند کتابخانه معروف اندروید

کتابخانه Boxing

Boxing یک انتخاب چند رسانه ای است و با استفاده از آن شما می توانید یک انتخاب از تصاویر خود (یک یا چند تصویر) انجام دهید و پیش نمایش و تصاویر محصولات خود را مشاهده کنید.

کتابخانه Excel Panel

کتابخانه Excel Panel یک Recycler View دو بعدی است و نه تنها می تواند به بارگذاری داده های قدیمی بپردازد، بلکه می تواند داده های آینده را نیز بارگذاری کند.

کتابخانه CameraFragment

CameraFragment یک پیاده سازی قطعه است که به شما امکان می دهد تا به راحتی یک برنامه دوربین را به برنامه خودتون متصل کنید. CameraFragment پیش نمایش مستقیم دوربین را برای شما فراهم می کند و یک API آسان برای ضبط یا مدیریت دستگاه را برای شما فراهم می کند. شما می توانید طرح خود را تنظیم و دروبین را با استفاده از CameraFragment کنترل کنید.

کتابخانه AwesomeBar

کتابخانه AwesomeBar یک اجرای دیگر از Florent Champigny است. این یک رویکرد جدید برای طراحی نوار بالا در ارتباط با DrawerLayout با الهام از Gamil موبایل از Weekz است. شما نیز می توانید این کتابخانه را از طریق گیت هاب دریافت کرده و در برنامه های خود بکار ببرید.

کتابخانه ShimmerRecyclerView

ShimmerRecyclerView یک پیاده سازی RecyclerView سفارشی با نمایش های خیره کننده است که نشان می دهد که نمایش ها در حال بارگذاری هستند. این Recycler View همچنین شامل یک آداپتور داخلی برای کنترل ظاهر Shimmer می باشد.

کتابخانه CounterFab

کتابخانه CounterFab یک کتابخانه زیر مجموعه از FloatingActionButton است که نشانگر badge در گوشه ی سمت راست، قسمت بالا می باشد. شما می توانید برنامه نسخه ی demo رو از Google Play دانلود کنید و نحوه کار کردن این کتابخانه را مشاهده کنید.

کتابخانه FadingTextView

کتابخانه FadingTextView به شما اجازه می دهد تا TextView متن خود را به طور خودکار در هر لحظه ای که بخواهید، تغییر دهید.

معرفی الباقی چند کتابخانه معروف اندروید در مقاله بعدی انجام خواهد گرفت و در آن با یکدیگر کتابخانه های مهم اندرویدی را مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار خواهیم داد.

دسته‌بندی‌ : بلاگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*