کدام فریم ورک جاوا اسکریپت را باید یاد بگیریم؟

فریم ورک جاوا اسکریپت

سلام به شما کاربران عزیز و دوست داشتنی. در این مقاله میخواهیم بررسی کنیم که کدام فریم ورک جاوا اسکریپت از بقیه ی فریم ورک ها بهتره و اون رو باید یاد بگیریم.

مقدمه

ابتدا باید به معرفی فریم ورک بپردازیم. فریم ورک یک کتابخانه است که ساختار ها را در مورد هر جنبه یا لایه تعریف می کند و با استفاده از آن می توان یک برنامه را آسان تر و ساده تر ایجاد کرد. لایه های مختلف شامل پایگاه داده ها، مدل ها، کنترل کننده ها، نمایش ها، ارائه دهندگان و شبکه ها می باشند. فریم ورک ها سعی دارند بساری از مسائل بزرگ و شناخته شده را حل کنند، آنها همچنین دارای تصمیمات طراحی داخلی و رهنمود های دقیق هستند.

فریم ورک های برتر

فریم ورک های برتر دارای پیش فرض های هوشمند هستند و از کنواسنیون پیکر بندی پیروی می کنند، از جمله این فریم ورک ها می توان به فریم ورک Ruby on Rails اشاره کرد. در بیم انواع فریم ورک جاوا اسکریپت نیز، فریم ورک های Angular  و Ember از جمله فریم ورک های مطرح هستند و بیشتر از سایر موارد مورد استفاده قرار می گیرند.

کدام فریم ورک جاوا اسکریپت را باید یاد بگیریم؟

جواب این سوال هیچ کدام است که در ادامه به توضیح درباره آن می پردازیم. شما ابتدا باید یاد بگیرید که چگونه با یک فریم ورک کار کنید و از آن استفاده کنید. از طرف دیگر باید چگونگوی کارکرد آن فریم ورک را نیز بیاموزید. دانستن چگونگی کارکرد یک فریم ورک بسیار چشمگیر تر و موثر تر از دانستن نحوه استفاده از آن فریم ورک است.

نتیجه گیری

همان طور که گفته شد، فریم ورک های بسیار زیادی در زبان جاوا اسکریپت مطرح هستند و هر روز به تعداد آنها نیز افزوده می شود. یکی از مسائل و دغدغه های هر برنامه نویس استفاده از فریم ورک و کار کردن با فریم ورک جاوا اسکریپت خاص خود است. اگر انگیزه شما در یادگیری فریم ورک های جاوا اسکریپت بالا باشد و علاقه مند به یاد گیری آنها باشید، با کمی تلاش می توانید هر کدام از فریم ورک های جاوا اسکریپت را یاد گرفته و بسته به نیاز خود مورد استفاده قرار دهید. پس نمی توان گفت کدام فریم ورک جاوا اسکریپت از سایر موارد بهتر است و پاسخ این سوال با توجه به شرایط استفاده، تعیین می شود.

دسته‌بندی‌ : بلاگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*