بهترین ابزار های برنامه نویسی – قسمت اول

آذر 20, 1397     میثم عبداللهی    

بهترین ابزار های برنامه نویسی

سلام به شما کاربران عزیز و دوست داشتنی. در این مقاله میخواهیم به بررسی بهترین ابزار های برنامه نویسی که تا کنون مطرح شده اند بپردازیم. این ابزار ها بر اساس استفاده برنامه نویسان و محبوبیتشان بین برنامه نویسی رتبه بندی شده اند.

بهترین ابزار های برنامه نویسی

Lottie

ابزار برتر سال جدید به تصور ما در Airbnb متولد شده است. Lottie یک کتابخانه منبع باز برای اندروید و IOS و React Native است که انیمیشن های Adobe After Effects را در زمان واقعی ارائه می دهد و به شما امکان می دهد که در برنامه های خود به راحتی از انیمیشن ها (مانند تصاویر ثابت) استفاده کنید. برای آشنایی بیشتر با Lottie کافیه اینجا کلیک کنید.

Uppy

Uppy برنامه آپلود فایل منبع باز است که می تواند با هر فریم ورکی ادغام شود و در آن مورد استفاده قرار گیرد. این برنامه بسیار سریع بوده و استفاده از آن راحت است، به همین به شما اجازه می دهد درباره مسائل مهم تری از آپلود فایل، فکر کنید و نگران باشید. Uppy در سال جاری، جایگاه اول جاوا اسکریپت پروژه بسته را در GitHub بدست آورده است. برای آشنایی بیشتر با Uppy کافیه اینجا کلیک کنید.

LocalStack

LocalStack یک پشته ابری AWS کاملا کاربری است. این ابزار شامل ویژگی های شاخصی از جمله ادغام مداوم، تست هزینه مقرون به صرفه، سرعت و سهولت در استفاده است. این برنامه یک فریم ورک تست و تشویق آسان برای توسعه برنامه های Cloud فراهم می کند. برای آشنای بیشتر با LocalSatck کافیه اینجا کلیک کنید.

React Sketch.app

با استفاده از این ابزار شما می توانید کار های از قبیل مدیریت سیستم های طراحی، استفاده از اجزای واقعی برای طرح، طراحی با داده های واقعی و ساخت ابزار جدید در بالای طرح را انجام دهید. برای آشنایی بیشتر با React Sketch.app کافیه اینجا کلیک کنید.

Element

Element به عنوان یک کتابخانه UI دسکتاپ فعالیت می کند. این کتابخانه جزء مبتنی بر Vue 2.0 است که توسط توسعه دهندگان، طراحان و مدیران محصول مورد استفاده قرار می گیرد. با وجود اینکه Vue در سال جاری به لیست ابزار های برتر وارد شده، کتابخانه UI آن یعنی Element نیز به زودی محبوبیت زیادی پیدا کرده و جز بهترین ابزار های برنامه نویسی گشته است. جهت آشنایی بیشتر با Element کافیه اینجا کلیک کنید.

در قسمت دوم مقاله بهترین ابزار های برنامه نویسی درباره ادامه این ابزار ها با یکدیگر بحث خواهیم کرد.

دسته‌بندی‌ : بلاگ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*