بهترین ابزار های برنامه نویسی- قسمت دوم

آذر 21, 1397     میثم عبداللهی    

بهترین ابزار های برنامه نویسی

سلام به شما کاربران عزیز و دوست داشتنی. در قسمت اول مقاله بهترین ابزار های برنامه نویسی درباره ابزار های مختلفی از جمله Lottie و Element و … با یکدیگر بحث کردیم. در این مقاله نیز درباره ادامه بهترین ابزار های برنامه نویسی با یکدیگر بحث خواهیم کرد.

بهترین ابزار های برنامه نویسی

Satndup

Satndup با تمام ابزار هایی که در حال حاضر برای کنترل منبع و مدیریت پروژه ها (مانند Trello و GitHub) استفاده می کنید، ادغام می شود. این برنامه به طور خودکار داده ها را از کنترل منبع و نرم افزار مدیریت پروژه پردازش می کند تا گزارش پیشرفت های مهندسی روزانه را ارائه دهد. برای آشنایی بیشتر با Standup کافیه اینجا کلیک کنید.

Autotrack

گوگل آنالیزبه طور طبیعی در لیست ده ابزار برتر در سال جاری ظاهر می شود. این برنامه شامل ابزار Autotrack نیز می باشد که برای برنامه نویسان مفید بوده و مورد استفاده آن ها قرار می گیرد. Autotrack یک ابزار بسیار کمکی است که برخی از رایج ترین تعاملات را که بسیاری از ما در مورد صفحات وب به ان توجه داریم را خودکار می کند. برای آشنایی بیشتر با Autotrack کافیه اینجا کلیک کنید.

Kur

Kur یک سیستم سریع برای ساخت و استفاده از پیشرفته ترین مدل های یادگیری عمیق جهت حل مشکلات جدید و هیجان انگیز است. این برنامه به شما کمک می کند تا با استفاده از فایل های مشخصاتی که خواندن و نوشتن آن ها راحت هستند، شروع به ساخت مدل های پیشرفته بدون نیاز به کد زدن کنید. برای آشنایی بیشتر با Kur کافیه اینجا کلیک کنید.

Postal

Postal یک پلت فرم پست الکترونیکی منبع باز است. این ابزار با داشتن 7.5 k ستاره در GitHub از رقبای بزرگتر خود مانند SendGrid بالاتر قرار دارد.  Postal یک سرور کامل و کاملا برجسته برای استفاده از وب سایت ها و سرور های وب است. برای آشنایی بیشتر با Postal کافیه اینجا کلیک کنید.

Docker Secrets

Docker Secrets توزیع مخفی را به طور مستقیم در پلت فرم اصلی ادغام می کند. Docker متذکر شده که امنیت یکی از نقاط اصلی فروش آن نیز بر عهده این ابزار است. برای آشنایی بیشتر با Docker Secrets کافیه اینجا کلیک کنید.

سخن آخر

در حال حاضر و با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی، نمی توان یک ابزار را به طور صد در صد برتر و بالاتر از دیگران دانست. ما نیز به همین دلیل در این مقالات به بررسی تعداد محدودی از بهترین ابزار های برنامه نویسی پرداخته ایم و لیست کامل آن ها را ذکر نکرده ایم.

دسته‌بندی‌ : بلاگ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*