چند ابزار برنامه نویسی React

آذر 29, 1397     میثم عبداللهی    

چند ابزار برنامه نویسی React

سلام به شما کاربران عزیز و دوست داشتنی. در این مقاله می خواهیم چند ابزار برنامه نویسی React رو بهتون معرفی کنیم و به بررسی اون ها با یکدیگر بپردازیم.

مقدمه

امروزه برنامه نویسی با استفاده از React یکی از مسائل مهم است که اکثر برنامه نویسان تلاش در یادگیری آن دارند. برای برنامه نویسی با هر زبان خاص نیاز به یک سری ابزار خاص هست. ما نیز در ادامه به بررسی چند ابزار برنامه نویسی React که شما رو در برنامه نویسی با ریکت کمک می کنند، می پردازیم.

معرفی چند ابزار برنامه نویسی React

React Sight

React Sight یک ابزار تجسم واکنش با یک حالت زنده و بینش درختی است که مکمل React می باشد. این ابزار از Redux نیز پشتیبانی می کند. برای آشنایی بیشتر با React Sight و نحوه استفاده از اون کافیه اینجا کلیک کنید.

Reselect Devtools

Reselect Devtools ابزار تجسم برای باز خوانی است که می تواند از لایه های ذخیره سازی استفاده کند. این ابزار همچنین به عنوان یک ابزار برای دیباگ کردن در بازخوانی مورد استفاده قرار می گیرد. برای آشنایی بیشتر با Reselect Devtools و نحوه استفاده از اون کافیه اینجا کلیک کنید.

Redux DevTools Profiler Monitor

Redux DevTools Profiler Monitor یک راه جالب برای شروع و متوقف کردن یک جلسه پروفایل جاوا اسکریپت است که برا اساس واکنش Redux بنا نهاده شده و توسط آن نظارت می شود. این ابزار همچنین یک مانیتور سفارشی برای Redux DevTools برای نمایش یک عمل خاص و مشخص در Chrome DevTools می باشد. برای آشنایی بیشتر با این ابزار و نحوه کار کردن با اون کافیه اینجا کلیک کنید.

redux-duplicate-actions

redux-duplicate-actions اقدامات تکراری و اضافی را در جریان مجدد Redux تشخیص می دهد. این ابزار یک middleware redux است که اقدامات تکراری را تشخیص می دهد و آن ها را در کنسول به نمایش می گذارد. برای آشنایی بیشتر با این ابزار و نحوه کار کردن با اون کافیه اینجا کلیک کنید.

React Monocle

React Monocle یک نمایشگر قدرتمند React است که اجزائ کد منبع، اجزای زمان اجرا و حالت آن ها را می گیرد و همه را با هم مخلوط می کند. برای آشنایی بیشتر با این ابزار و نحوه کار کردن با اون کافیه اینجا کلیک کنید.

دسته‌بندی‌ : بلاگ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*