مزیت های سئو – قسمت اول

دی 19, 1397     زهرا حسینی    

مزایای سئو و اینکه چرا هر کسب و کاری به سئو نیاز دارد ؟

در مقاله های “سئو چست ؟” و “سئو چیست و چگونه کار می کند ؟” به تعریف سئو و شرح چگونگی عملکرد آن پرداختیم . در این مقاله قصد داریم مزایای سئو برای هر کسب و کار را بیان کنیم.

هر کسب و کار نیاز به سرمایه گذاری در سئو دارد . همانطور که قبلا اشاره کردیم به فرآیند بهینه سازی وب سایت برای دریافت بیشترین کلیک و ترافیک در موتورهای جستجو ، سئو یا بهینه سازی موتور جستجو گفته می شود.  ،Google ، YouTube، Bing،  Yahoo  موتورهای جستجوی برجسته هستند .

مزایای سئو

  1. افراد در جستجوی محصولات یا خدمات خود در موتورهای جستجو هستند

بیش از 2 میلیارد نفر آنلاین هستند و 93% فعالیت های آنلاین در موتورهای جستجو آغاز می شود. 40000  جستجو در هر ثانیه و 3.5 میلیارد جستجو در روز وجود دارد. میلیون ها فرصت برای کسب و کار شما وجود دارد که در موتورهای جستجو دیده می شود. یکی از مهمترین مزایای جستجوگرها این است که مشتریان شما هر روز از موتورهای جستجو استفاده می کنند.

  1. سئو ترافیک با کیفیت را بالا می برد

ترافیک در موتورهای جستجو بهترین ترافیک است، چرا ؟ چون مردم در مورتوهای جستجو به دنبال مشکلاتی هستند که شما حل کرده اید . شما می توانید ترافیک بالایی برای کسب و کار خود جذب کنید درنتیجه مجبور نیستید برای ترغیب کاربران برای خرید محصولات و خدمات خود تبلیغات کنید . به همین دلیل است که صنعت سئو 65 میلیارد دلار ارزش دارد .

  1. سئو منجر به افزایش فروش می شود

سئو افسانه نیست . اگر یک محصول و یا خدمت مناسب عرضه کنید فروش شما افزایش پیدا خواهد کرد .یک کسب و کار کوچک با استفاده از سئو و فقط در عرض 5 ماه ارزش بیش از 103،510 دلاری پیدا کرد.

مزایای سئو

  1. سئو می تواند هزینه های جذب هر کسب و کار را کاهش دهد

یکی دیگر از مزایای سئو ، رایگان بودن آن است و به مراتب ارزان تر از تبلیغات برای جذب مشتریان است .تنها هزینه سئو ، هزینه استخدام بهترین شرکت سئو می باشد. حتی اگر در کد نویسی وب تجربه داشته باشید و یا با الگوریتم های گوگل آشنا باشید، به یک شرکت سئو برای افزایش رتبه بندی خود در مورتوهای جسبتجو نیاز دارید .

  1. سئو هیچ هزینه های برای تبلیغات پرداخت نمی کند

اگر رتبه بندی بالایی در سئو داشته باشید نیاز به تبلیغات ندارید و می توانید ترافیک سایت خود را بدون هیچ هزینه ای افزایش دهید . یک استراتژی موثر سئو می تواند به شما کمک کند تا هزینه های تبلیغاتی خود را کم کنید و آن را در موقعیت های کارآمدتری سرمایه گذاری کنید.

  1. رتبه بندی بالای سئو ، یک پیشرفت 7/24 برای شما ایجاد می کند

سئو 7/24  است ، به عبارت دیگر سئو 7  روز هفته و 24 ساعت شبانه روز کار می کند . هنگامی که در موتورهای جستجو در رتبه بندی بالایی قرار می گیرید ، در واقع هنگام خواب نیز به کسب و کار خود ادامه می دهید.

ادامه در مطلب بعدی

شاد و پیروز باشید 🙂

دسته‌بندی‌ : بلاگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*