مزیت های سئو – قسمت دوم

دی 20, 1397     زهرا حسینی    

مزیت های سئو

در مقاله “ مزیت های سئو – قسمت اول ”  به شرح برخی از مزیت های سئو و اهمیت آن در کسب و کار پرداختیم . در ادامه قصد داریم دیگر مزیت های سئو را بیان کنیم :

  1. سئو اعتبار و اعتماد می سازد .

مردم به گوگل اعتماد دارند و هر روز از آن برای پیدا کردن چیزی که به دنبال آن هستند ، استفاده می کنند. با رتبه بندی بالا در موتورهای جستجو، کسب و کار شما اعتماد و اعتبار برای مخاطبانتان ایجاد می کند . در واقع 37% از کلیک های موتورهای جستجو در لیست اول جستجو هستند .

  1. سئو یک استراتژی بلند مدت است

سئو یک استراتژی بلند مدت است .بدست آوردن رتبه بندی بالا در مورتوهای جستجو ممکن است 6 تا 12 ماه طول بکشد. همانطور که بالا رفتن رتبه بندی طول می کشد ، پایین آمدن آن نیز زمان می برد

  1. سئو قابل سنجش است

سئو قابل سنجش است ، شما می توانید تغییرات وب سایت خود و همچنین منبع این تغییرات را اندازه گیری کنید . بعلاوه شما می توانید با استفاده از سئو روند پیشرفت وب سایت خود و ترافیک آن را اندازه گیری کنید. با ابزار مناسب سئو (یا شرکت های سئو)، شما قادر خواهید بود که کلمات کلیدی جستجو شده را که برای کسب و کارتان ارزشمندتر است، شناسایی کنید.

  1. رقبای شما از سئو برای رشد استفاده می کنند

بُکشید یا کشته شوید. مشتریان شما با جستجوی اینترنتی سفر اینترنتی خود را آغاز می کنند. رقبای شما از جستجو برای رشد کسب و کار خود استفاده می کنند . دیر یا زود، اگر از جستجو برای رشد کسب و کار خود استفاده نکنید، کسب و کار ندارید!

  1. سئو زمان سپری شده روی وب سایت شما را افزایش می دهد

همان طور که با استفاده از سئو، نرخ کلیک وب سایت افزایش می یابد زمان باقی ماندن کاربران روی وب سایت شما نیز زیاد می شود.هر مقدار کاربران زمان بیشتری روی وب سایت شما باقی بمانند احتمال خرید آنها نیز زیاد می شود بعلاوه رتبه بندی سئوی سایت شما به مقدار قابل توجهی افزایش پیدا خواهد کرد.

  1. سئو به ایمنی و امنیت وب سایت شما کمک می کند

سئو شما را وادار به امن ساختن وب سایت می کند و این کاربران را از ویروس ها محافظت می کند. همچنین این باعث افزایش رتبه بندی در موتورهای جستجو می شود زیرا امنیت هر وب سایت به طور قابل توجهی بر سئوی آن تأثیر می گذارد.

  1. سئو می تواند به جذب استعداد کمک کند

سئو می تواند به جذب استعداد کمک کند. افرادی که به دنبال کار هستند نیز جستجوی خود را در گوگل آغاز می کنند. شما می توانید وب سایت خود را برای موقعیت های کاری مورد نیاز خود بهینه سازی کنید و بدین ترتیب با استفاده از استراتژی برای استخدام نیروی مورد نظر خود هزینه ای نمی پردازید.

به طر خلاصه، سئو یک سرمایه گذاری بازاریابی هوشمند است که می توانید انجام دهید و یک دارایی  بلند مدت برای کسب و کار شماست . سئو باعث افزایش فروش، ترافیک و کلیک وب سایت شما می شود و هیچ نیازی به تبلیغات ندارد. مشتریان دائماً در حال جستجو در مورتوهای جستجو هستند و رقبای شما با استفاده از سئو به طور قابل توجهی در کسب و کار خود رشد می کنند . پس از همین امروز دست به کار شوید!

شاد و پیروز باشید 🙂

دسته‌بندی‌ : بلاگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*