چرا کسب و کار شما به اپلیکیشن نیاز دارد ؟

بهمن 21, 1397     زهرا حسینی    

چرا کسب و کار شما به اپلیکیشن نیاز دارد ؟

دنیای کسب و کار همیشه در حال تغییر و تکامل است . افرادی که سن و سال بیشتری دارند حتما دوران قبل از ظهور اینترنت را به یاد دارند.زمانی که تغییرات در کسب و کار و به طور کلی تغییرات در دنیا به مراتب  کند تر از امروز بود. راه های ارتباطی کمتری وجود داشت و مردم دسترسی کمتری به خبرها و اتفاقات روز دنیا داشتند . به عبارت دیگر همه چیز در زندگی روزمره دستی و به همان نسبت کند تر بود.

در دنیای امروز سرعت تغییرات بالاست !

در حال حاضر، در دهه دوم قرن بیست و یکم، سرعت تغییرات بسیار بالاست . در حقیقت پا کاملاً بر روز پدال سرعت است .کسب و کارها به صورت پیشرفت می کنند و دنیا هر روز در حال تغییر است . همه افرادی که کسب و کار موفقی دارند برای اینکه موفق بمانند ، از رقبای خود پیشی بگیرند و در صدر قرار داشته باشند باید خود را با این تغییرات وقف دهند و به روز باشند .البته هنوز بسیاری از کسب و کارها وجود دارند که به صورت سنتی عمل کرده و برنامه تلفن همراهی برای خود ندارند.

امروزه مردم از گوشی های هوشمند خود به عنوان ابزار اولیه برای تقریبا هر کاری استفاده می کنند و اپلیکیشنی برای کسب و کارتان در واقع کلید موفقیت شماست . نداشتن اپلیکیشن به معنای از دست دادن مجموعه ی گسترده ای از فرصت ها برای بدست آوردن مشتریان بیشتر است .

شغل شما به عنوان یک صاحب کسب و کار، برقرار کردن یک ارتباط عمیق تر، پایدارتر و با اعتماد بیشتر به مشتریان شماست. بدون شک برنامه های تلفن همراه  ساده ترین،  راحت ترین و موثرترین راه دستیابی به آن هستند.

بیایید نگاهی به تعدادی از دلایل قانع کننده برای اینکه چرا کسب و کار شما باید یک برنامه تلفن همراه داشته باشند و چرا و چگونه یک برنامه می تواند به طور واقعی شرکت شما را به بالاترین سطح ارتباطات، بهره وری و موفقیت  برساند ، بیندازیم:

با استفاده از برنامه تلفن همراه برای کسب و کار خود می توانید :

  • به راحتی با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید .
  • با استفاده از نوتیفیکیشن ها مشتریان را درگیر برنامه خود کنید و هر چند مدت یکبار برنامه را به آنها یادآوری کنید.
  • ارتباطات تیم را بهبود ببخشید .
  • موجوی انبار خود را کنترل کنید.
  • وفاداری مشتریان را افزایش دهید.

امروزه ، همه افراد جامعه در هر سنی به دنبال راه های ساده تر و کم هزینه تر برای حل مشکلات خود هستند . به عنوان مثال مردم ترجیح می دهند غذای خود را آنلاین سفارش دهند به جای اینکه با یک رستوران تماس گرفته ، قیمت غذاهای مختلف را بپرسند و بعد یک گفت و گوی شاید طولانی غذای مورد نظر خود را سفارش دهند. آنها با استفاده از برنامه های سفارش آنلاین غذا می توانند منوی چند رستوران مختلف را ببیند و با یک کلیک غذای مورد نظر را سفارش دهند به علاوه می توانند از تخفیفات مختلف این اپلیکیشن ها استفاده کنند.

اپ های سفارش غذا

 

این مثال فقط یکی از هزاران برنامه ای است که امروزه مردم استفاده می کنند و به دلیل مزیت های بیشمار ، طرفدار آن هستند .

شاد و پیروز باشید 🙂

 

دسته‌بندی‌ : بلاگ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*