ربات اینستاگرام چیست و چگونه کار می کند ؟

فروردین 19, 1398     زهرا حسینی    

ربات اینستاگرام چیست و چگونه کار می کند ؟

امروزه با همه گیر شدن اینترنت و فضای مجازی ، برنامه هایی مانند اینستاگرام و یا تلگرام نقشی اساسی در بازاریابی و فروش و همچنین گسترش کسب و کارها دارند . همان طور که می دانید محبوبیت این نرم افزارها بر هیچ کس پوشیده نیست و استفاده از آنها روز به روز در حال افزایش است . به عقیده من شبکه های اجتماعی یک فرصت طلایی برای ایجاد کسب و کارهای مختلف هستند . فقط باید تلاش کنید که در این فضاها فالوورهای زیادی را به خود جذب کنید اما چطور ؟ کاربران به طور عمومی تمایلی به دنبال کردن پیچ های کاری ندارند .

 ربات اینستاگرام ، ابزاری است که تبلیغات در این زمینه را به صورت خودکار انجام می دهد و باعث افزایش فالوور شما می شود.

ربات اینستاگرام چگونه کار می کند ؟

ربات اینستاگرام به اکانت شما متصل می شود و فعالیت هایی جهت بهتر دیده شدن شما انجام می دهد . به این ترتیب کاربران به میل و اختیار خود پیج شما را دنبال می کنند. در واقع این ربات عملیات فالو و آنفالو را انجام می دهد با این تفاوت که این عملیات 24 ساعته و به صورت هدفمند می باشد.

برای مثال ربات پیشرفته اینستاگرام ، براساس هشتگ ها، لوکیشن ، پیج های محبوب ها کاربران هدف را تعیین و شروع به لایک کردن ، ارسال کامنت و دنبال کردن و حتی لایک کردن کامنت های دیگر کاربران می کند . این فعالیت ها باعث دیده شدن پیج شما می شود و افراد علاقمند شما را دنبال می کنند . به علاوه این ربات قادر است تمامی کاربرانی را که فالو کرده است ، آنفالو کند.

این ربات در ابتدا یک سری تنظیمات اولیه می گیرد و براین اساس فعالیت های خود را انجام می دهد. برای مثال شما می توانید تنظیمات مربوط به لایک کردن و یا فالو کردن را غیر فعال کنید .

ویژگی های یک ربات اینستاگرام قدرتمند

  1. فالو خودکار
  2. آنفالو خودکار
  3. ارسال کامنت
  4. لایک خودکار
  5. ارسال دایرکت
  6. ارسال پست

معایب ربات اینستاگرام

همان طور که می دانید هیچ سیستمی بدون نقص نیست . ربات اینستاگرام هرچقدر هم که پیشرفت کنند باز هم سیستم کاملی نیستند و معایبی را به دنبال دارند . برای مثال گاهی اوقات این ربات ها کامنت بی ربطی برای یک پست ارسال می کنند و باعث بلاک شدن اکانت شما می شوند و دوم اینکه ، ربات ها اینستاگرام سرعت پایینی در پیشرفت ما دارند بنابراین اگر می خواهید در زمان کمتری پیشرفت کنید  حتما از تبلیغات مستقیم استفاده کنید .

 

 

 

 

 

 

دسته‌بندی‌ : بلاگ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*