اندروید تا گوگل …؟!

    بشیر صالحی    

سلام به شما کاربران عزیز ویادولوپرز. بالاخره  ماه مهر رسید و اگر دانشجو یا دانش آموز هستید ، ماه مهر براتون به معنی شروع کلاس ها و درس و مشق هست .

اما در همین ماه دو مناسب دیگه هم داریم که برای برنامه نویس ها ، خصوصا برنامه نویس های اندروید خیلی اهمیت داره و اون ها هم عبارتند از تولد اندروید و تولد گوگل !! .

اندروید سال 2008  با انتشار اولین نسخه رسمی کار خودش رو شروع کرد ، برای همین 23 سپتامبر رو روز تولد اندروید نامگذاری کردن و گوگل هم در 27 سپتامبر 1998 به صورت رسمی کار خودش رو شروع کرد . ما هم این بازه یعنی  بازه ی تولد اندروید تا تولد گوگل رو فرصت مناسبی برای یادگیری اندروید می دونیم و قصد داریم  برای اون دسته از دوستانی که قصد خرید از سایت رو دارند تخفیفی رو بر روی تمامی آموزش های غیر رایگان سایت اعمال می کنیم . برهمین اساس این تخفیفات در بازه  اول مهر  (1/7/1398) تا پنجم مهر(5/71398) فعال خواهند بود .

شما می تونید از کد های تخفیفی که در این بازه بر روی وبسایت قرار دارند استفاده کنید و خریدتون رو انجام بدید. در ضمن کلاس های آنلاینی برگزار شده در این بازه با 10 درصد تخفیف ارائه می شوند.برای مشاهده کلاس های آنلاین اینجا کلیک کنید.

در این بازه پکیج کلی برنامه نویسی اندروید با %45 تخفیف و سایر آموزش های سایت ویادولوپرز با %30 ارائه خواهند شد.


کد تخفیف آموزش های غیر رایگان : androidBD

کد تخفیف پکیج کلیه اطلاعات اندروید : wiaFullPack2019

مشاهده تمامی آموزش ها


 

نحوه استفاده از کد تخفیف :

برای استفاده از تخفیف (مانند عکس زیر)  بعد  از افزودن آموزش مورد نظر به سبد خرید خود ، در مرحله تسویه حساب بعد از کلیک بر روی قسمت وارد کردن کد تخفیف، این کد ها را وارد کنید.

کد تخفیف جنشواره عیدانه

در انتها باید خدمتتون عرض کنم که ما در ویا دولوپرز همیشه از نظرات و پیشنهادات شما انگیزه می گیریم  و خوشحال می شویم  که در بخش نظرات از تجربیات خودتون در مورد آموزش ها صحبت کنید و یا اگر انتقاد و پیشنهادی دارید با ما در میان بگذارید.  همینطوراگر بخش خاصی در آموزش ها مد نظر شماست و یا دنبال آموزش های زبان های دیگری مربوط به حوزه اسمارت فون ها هستید ، نظر خود را با ما در میان بگذارید.

همیشه پیروز و سربلند باشید.