نوروز ، بهترین فرصت برای یادگیری

    بشیر صالحی    

فرصت برای یادگیری

سلام خدمت همه یاران  همیشگی سایت ویا دولوپرز ،   سال جدید رو بهتون تبریک میگم و امیدوارم تا اینجا سال خوبی براتون بوده باشه، همونطوری که می دونید امسال با شیوع ویروس کرونا روبه رو شدیم و باعث شده خیلی از ما در خانه قرنطینه بمونیم ، قرنطینه در این ایام معایب و مزیت های خودشو داره و یکی از بزرگترین مزیت هاش به وجود اومدن فرصت برای یادگیری هست که با توجه به تعطیلات می تونیم ازش استفاده کنیم.

. از این رو و به مناسبت سال جدید ، ویا دولوپرز در ایام عید نوروز از تاریخ ششم فرودین  ( 1399/1/6) لغایت سیزدهم فروردین (1399/1/13)  تخفیف بر روی آموزش های غیر رایگان سایت اعمال می شود.

در این بازه پکیج کامل برنامه نویسی اندروید 45% تخفیف خواهد داشت همچنین سایر آموزش های ویا دولوپرز با 30% تخفیف ارائه می شود.

 


تخفیف به پایان رسیده


مشاهده تمامی آموزش ها

 

برای استفاده از تخفیف (مانند عکس زیر)  در مرحله تسویه حساب بعد از کلیک بر روی قسمت وارد کردن کد تخفیف، این کد ها را وارد کنید

تسویه حساب


 

در انتها خیلی خوشحال می شیم که در بخش نظرات از تجربیات خودتون در مورد آموزش ها صحبت کنید و یا اگر انتقاد و پیشنهادی دارید با ما در میان بگذارید. همانطور که در جریانید ما بخش آموزش های زامارین رو هم در دستور کار قرار دادیم، خوشحال میشیم اگه بخش خاصی در زامارین مد نظر شماست و یا دنبال آموزش های زبان های دیگری مربوط به حوزه اسمارت فون ها هستید این موارد رو هم با ما در میان بذارید.

موفق و سربلند باشید