آموزش مقدماتی برنامه نویسی ios – قسمت اول

سلام به دوستان ویادولوپرز،امیدوارم که حالتون خوب باشه. با آموزش مقدماتی برنامه نویسی ios – قسمت اول در خدمتون هستیم .

قبل از شروع دوره خودمو خدمتون معرفی کنم ، بنده رضا دانشور برنامه نویس ios و اندروید هستم که در حال حاضر به عنوان مدرس دوره ios در سایت ویادولوپرز در خدمت شما دوستان عزیز هستم.

خب اگه خاطرتون باشه چند مدت پیش یک مقاله در مورد آشنایی با زبان برنامه نویسی ios بر روی سایت قرار دادیم که در اون مقاله ابتدا تاریخچه ای در مورد سیستم عامل ios گفتیم و سیر تحول و پیشرفت نسخه های ios براتون توضیح دادیم و در انتهای مقاله زبان های برنامه نویسی سوئیفت و ابجکتیوسی رو باهم مقایسه کردیم و مزیت های سوئیفت نسبت به ابجکتیوسی  گفتیم.

آموزش مقدماتی برنامه نویسی ios - قسمت اول - عکس اول

برنامه نویسی swift :

دوره مقدماتی برنامه نویسی ios شامل دو پارته ، که ما در پارت اول که الان در خدمتون هستیم به سینتکس برنامه نویسی سوئیفت میپردازیم و نحوه نصب محیط برنامه نویسی ios  (ایکس کد) ، نحوه تعریف متغیر ، آرایه ها ، دستورات شرطی و حلقه ها رو در این پارت خدمت شما دوستان آموزش خواهیم داد.

ما در این دوره سعی کردیم که تعداد بخش های آموزش بیشتر کنیم و همچنین زمان هر قسمت را کم کردیم؛ که این پارت شامل 10 قسمت کوتاه است که این باعث می شود شما دوستان ازدیدن آموزش خسته نشوید.

دوستان عزیز اگر سوالی در مورد زبان برنامه نویسی سوئیفت یا برنامه نویسی ios داشتین می تونید به ایمیل بندهrdaneshvar95@gmail.com  پیام بدین تا راهنمایی تون کنم.

خوشحال میشم نظری ، انتقادی و پیشنهادی برای هر چه بهتر شدن سایت داشتین از طریق پشتیبانی سایت با تیم ویادولوپرز در میان بزارین .

شما دوستان می تونید سرفصل هایی که در این دوره آموزش داده می شود را در انتهای این پست در یک ویدئو کوتاه  مشاهده کنید.

مدت زمان آموزش : 00:45:01

7,500تومان – خرید

نظرات

برای ثبت نظر باید ابتدا وارد اکانت خود شوید