آموزش کار با سرویس تپسل در Cordova

با عرض سلام خدمت دوستان عزیز سایت ویادولوپرز دات کام امیدوارم همیشه شاد باشید😊😊. با یک آموزش دیگر از مبحث جذاب Cordova در خدمتون هستیم در این آموزش قصد داریم کار با سرویس تپسل در Cordova را به شما آموزش بدیم پس با ما تا انتهای این قسمت همراه باشید.

سرویس تبلیغات هوشمند تپسل چیست ؟

تپسل یک شبکه هوشمند تبلیغات دیجیتالی است که بر روی بستر وب و موبایل فعالیت میکنه و کسب و کار های مختلف برای تبلیغات می تونند به این سرویس مراجعه کنند و یک تبلیغات هدفمند انجام بدن، که بیشترین بازخورد براشون داشته باشه.

کسب درآمد از تپسل

سرویس تپسل فقط برای کسب و کارها مفید نیست بلکه برنامه نویس ها هم می تونند از این سرویس درآمد کسب کنند!

برنامه نویس های پلتفرم های مختلف ( اندروید ، IOS ، Cordova و …) با نمایش تبلیغات تپسل در اپلیکیشن خودشون می تونند از این سرویس درآمد کسب کنند و تپسل به ازای هر کلیکی که انجام شود مبلغی به توسعه دهنده آن اپلیکیشن پرداخت می کند؛ که ما در این آموزش قصد داریم نحوه نمایش تبلیغات تپسل در اندروید به شما دوستان آموزش بدیم.

در آموزش کار با سرویس تپسل در Cordova چه مباحثی آموزش داده می شود؟؟

در این آموزش ابتدا نحوه نصب و راه اندازی سرویس تبلیغات موبایلی تپسل بر روی Cordova آموزش داده می شود سپس سراغ نحوه راه اندازی سه حالت مختلف تبلیغات که عبارتند از :

1 – تبلیغات بنری ساده
2 – تبلیغات بنری تمام صفحه
3 – تبلیغات ویدئویی

توضیح داده می شود

پیشنیاز آموزش کار با سرویس تپسل در Cordova چیست؟؟

این آموزش پیشنیاز خاصی ندارد و تنها شما باید با پلتفرم Cordova آشنایی داشته باشید که برای یادگیری کار با این پلتفرم ، میتونید به آموزش نحوه نصب و راه اندازی Cordova که بر روی سایت قرار دارد مراجعه کنید (برای مشاهده آموزش اینجا کلیک کنید)

مدت زمان آموزش : 57 : 17 : 00
حجم آموزش : 40 مگابایت

دموی این آموزش :

2,500تومان – خرید

نظرات

برای ثبت نظر باید ابتدا وارد اکانت خود شوید