اتصال ریسایکلرویو به دیتابیس – کاتلین

سلام به دوستان و یاران همشگی سایت ویادولوپرز خیلی خوشحالم که با یک آموزش دیگه در خدمت شما هستم😊😊. خب همون طور که در آموزش اتصال ریسایکلرویو به دیتابیس در اندروید قولشو بهتون داده بودم امروز قصد داریم بریم سراغ مبحث اتصال ریسایکلرویو به دیتابیس – کاتلین ، پس با ما تا انتهای این آموزش جذاب همراه باشید.

در این آموزش چه نکاتی گفته می شود؟

خب اگر خاطرتون باشه ما مدتی پیش آموزش اتصال ریسایکلرویو به دیتابیس در اندروید ضبط کردیم و بر روی سایت قرار دادیم و در اون آموزش نحوه اتصال ریسایکلرویو به دیتابیس براتون نمایش دادیم و توضیح دادیم به چه صورت شما می تونید اطلاعاتی که در ریسایکلرویو نمایش داده شده است رو مرتب سازی (Sort) کنید.

ما در اون آموزش این مبحث تحت قالب پروژه اضافه کردن یک کاربر جدید در تلگرام (Add Contact) انجام دادم تا شما بهتر این موضوع درک کنید.

حالا در این آموزش مجدد قصد داریم بریم سراغ همین مبحث ولی با این تفاوت که با زبان کاتلین این مبحث به شما دوستان آموزش بدیم. چون همون طور که میدونید برنامه نویسی اندروید داره به سمت زبان کاتلین میره و دیر یا زود باید همگی به سمت این زبان Kotlin بریم.

پیشنیاز آموزش اتصال ریسایکلرویو به دیتابیس – کاتلین چیه ؟؟

خب این آموزش فقط یک پیشنیاز اصلی داره و اون هم آموزش اتصال ریسایکلرویو به دیتابیس در اندرویده ، که بر روی سایت قرار داره و شما دوستان می تونید از این آموزش استفاده کنید.

البته این نکته رو هم بگم شما باید به زبان کاتلین آشنایی داشته باشید وگرنه این آموزش براتون بی فایدس (برای مشاهده دوره مقدماتی زبان برنامه نویسی کاتلین اینجا کلیک کنید)

خبر خوش !

یک خبر خوب در مورد این آموزش اینه که به زودی همین آموزش برای کاتلین بر روی سایت قرار خواهد گرفت و شما می توانید نحوه پیاده سازی این مبحث در کاتلین را هم مشاهده کنید😍😍.

مدت زمان آموزش : 49 : 07 : 00
حجم آموزش : 23 مگابایت

دموی این آموزش :

دانلود آموزش

نظرات

برای ثبت نظر باید ابتدا وارد اکانت خود شوید