اتصال RecyclerView به سرور

یک سلام گرم و جانانه خدمت دوستان و عزیزان همیشه همراه سایت ویادولوپرز ☺️ ، با یک آموزش چند دقیقه ایه دیگه در خدمتتون هستم و امیدوارم که براتون مفید واقع بشه . توی این آموزش ما با نحوه اتصال RecyclerView به سرور آشنا میشیم و یاد میگیریم که چطور داده های ارسالی از سمت دیتابیس سمت سرور رو دریافت ؛ و اون ها رو داخل RecyclerView نمایش بدیم . توی این آموزش نکات ریز دیگه ای رو هم گفتم که اون ها رو در ادامه باهم بررسی می کنیم :

توی آموزش اتصال RecyclerView به سرور دقیقا چه چیزایی رو یاد میگیریم؟

در آموزش اتصال RecyclerView به سرور ما طی چند مرحله اپلیکیشن مورد نظرمون رو درست می کنیم ؛ اما اون مراحل چیا هستند ؟

1 – ابتدا یاد میگیریم که چطور یک آداپتر برای ArrayList مون درست کنیم و داده های آرایه مون رو داخل ریسایکلرویو نمایش بدیم (که برای تستش هم یک سری داده به صورت آفلاین میدیم تا مطمئن شیم که درست کار میکنه).

2 – در مرحله بعدی با استفاده از کتابخانه والی شروع می کنیم به دریافت داده ها از سمت سرور (توجه داشته باشید که توی این مرحله فقططط داده خام رو از سرور دریافت می کنیم ، هنوز کاری با اون داده خام نمی کنیم)

3 – توی این مرحله با استفاده از دستورات مربوط به پارس کردن جی سون ، داده های خام دریافت شده از سمت سرور رو شروع به تجزیه و تحلیل می کنیم .

4 – در محله بعدی از آموزش اتصال RecyclerView به سرور ، داده های دریافت شده و تجزیه تحلیل شده از سمت سرور رو داخل ریسایکلرویو نمایش میدیم .

آموزش اتصال RecyclerView به سرور پیشنیازی هم داره؟

بله ، آموزش اتصال RecyclerView به سرور هم مثل خیلی دیگه از آموزش هامون پیشنیازهای خودش رو داره که این زیر براتون نوشتم و از شما هم می خوام دقیقا به همین ترتیبی که نوشتم پیش برید .

1 – آموزش کار با RecyclerView در اندروید – قسمت 1

2 – ارتباط با سرور با استفاده از کتابخانه Volley – دوره مقدماتی

3 – کار با استاندارد قوی و سریع JSON در اندروید استودیو

مدت زمان : 00:35:34

حجم آموزش : 83 مگابایت

دموی این دوره :

6,900تومان – خرید

نظرات

برای ثبت نظر باید ابتدا وارد اکانت خود شوید