آموزش برنامه نویسی اندروید – اصول طراحی Multiple Screen

اما این قسمت از آموزش برنامه نویسی اندروید رو با بحث پرکاربرد اصول طراحی Multiple Screen در خدمتتون هستم .

همونطور که میدانید سیستم عامل اندروید یکی از پرکاربردترین و همچنین محبوبترین سیستم عامل ها در سرتاسر دنیا محسوب می شود ، از طرف دیگه به دلیل متن باز بودن این سیستم عامل ، شرکت های زیادی این سیستم عامل رو به عنوان سیستم عامل گوشی هاشون انتخاب کرده اند به طوری که گوگل اعلام کرده هم اکنون بیشتر از 1.4 بیلیون گوشی موبایل دارن از سیستم عامل اندروید استفاده می کنند.

طبیعی است در یک همچین فراوانی گوشی که ما تبلت ها و گوشی های زیادی رو در اندازه و کیفیت های متفاوتی داریم ؛ که این فراوانی کار Developerهای اندروید را سخت کرده و آنها رو مجبور کرده که برنامه های خود را طوری طراحی کنند تا روی همه گوشی ها و تبلت های مختلف اندازه مناسبی داشته باشد و کیفیتش را از دست ندهد . اما از آنجایی که گوگل همانقدر که حواسش به کاربراش هست ، همانقدر هم به Developerهاش هست ، اصولی را  تحت عنوان Supporting Multiple Screen  مطرح کرده که اگه شما آنها رو رعایت کنید باعث می شود برنامه شما برای گوشی های مختلف با سایز و کیفیت های مختلف متناسب باشد.

توی این قسمت ما مهمترین و کاربردی ترین اصول Multiple Screen رو میگیم و شما یاد میگیرید که به چه صورت App خودتون رو طراحی کنید تا روی 95% درصد گوشی ها بدون مشکل اجرا بشه

 

4,500تومان – خرید

نظرات

  • لینک خوب

    دیگه دانلود شد ممنون

  • مشکل در خرید

    سلام میخام خرید کنم هر چی میزنم به سبد منتقل نمیشه که خرید رو ادامه بدم با دوتا مرورگر هم امتحان کردم نتیجه یکی شد.

  • برای ثبت نظر باید ابتدا وارد اکانت خود شوید