تقویم شمسی در زامارین

سلام به همه دوستان ویادولوپرز. امیدوارم که حالتون خوب باشه😉😉 . امروز قصد دارم تقویم شمسی در زامارین خدمت شما دوستان آموزش بدم.

کتابخونه تقویم شمسی در زامارین :

این آموزش به این دلیل ضبط کردم چون متوجه شدم خیلی از شما دوستان دنبال کتابخونه تقویم شمسی برای زامارین می گشتین که متاسفانه هیچ کتابخونه ای در این زمینه در سایت Nuget وجود نداره و اگر کتابخونه ای هم باشه قابل استفاده در زامارین نیست ولی برای اندروید کتابخونه های زیادی وجود داره، به همین علت به جناب باقری نیا سپردم که یک کتابخونه تقویم شمسی پیدا کنه و اونو برام به فرمت .aar تبدیل کنه، که من بتونم اونو به فرمت .dll تبدیل کنم تا در زامارین قابل خوندن باشه که آموزش نحوه استفاده از کتابخانه ها جاوا در زامارین، مدتی پیش ضبط کردم و بر روی سایت قرار دادم که شما میتونید این آموزش از اینجا مشاهده کنید.

تقویم شمسی به صورت Material Design ؟؟؟

DatePicker و TimePicker این کتابخونه، هر دو به صورت متریال دیزاینه و شما برای استفاده از این کتابخونه در پروژه تون باید اول از همه کامپوننت AppCompat به پروژه تون اضافه کرده باشین در غیر این صورت با مشکل مواجه خواهید شد چون این کتابخونه از AppCompat ارث میبره.

در اخر این نکته رو خدمتون بگم بنده این کتابخونه رو به علت اینکه وقت نکردم،نتونستم داخل سایت nuget قرار بدم ولی حتما اپلود میکنم که شما دوستان از این پس به راحتی بتونید به پروژه هاتون اضافش کنید😍😍😍

مدت زمان آموزش : 23 : 07 : 00
حجم آموزش : 58 مگابایت

 

2,900تومان – خرید

نظرات

برای ثبت نظر باید ابتدا وارد اکانت خود شوید