جستجو در معابر در سیدارمپ

سلام به دوستان عزیز سایت ویادولوپرز دات کام امیدوارم که حالتون خوب باشه😉😉. خب در ادامه آموزش های سرویس سیدارمپ امروز قصد داریم تو این آموزش بریم سراغ قسمت جستجو در معابر در سیدارمپ و نحوه پیاده سازی این قسمت رو براتون توضیح بدیم پس با ما تا انتهای این آموزش همراه باشید .

سرویس سیدارمپ چیست ؟؟

سرویس سیدارمپ ارائه کننده SDK نقشه های تماما فارسی و بدون هیچ محدودیتی است که قابل استفاده در پلتفرم های مختلف (موبایل و وب) است.

خب اگر اطلاع داشته باشید سرویس نقشه Google Map در بعضی ازقابلیت هاش (نه تمامی قابلیت ها این سرویس) ایران را محدود کرده است و دیگر برای ما رایگان نیست (برای مشاهده آموزش دوره گوگل مپ  اینجا کلیک کنید) ، سرویس سیدارمپ مثل بقیه سرویس های ایرانی دیگر (map.ir و نشان) این محدودیت ها را دور زدند و یک سری قابلیت های بیشتر (نقشه های فارسی) را به سرویس خود اضافه کرده اند.

جستجو در معابر در سیدارمپ یعنی چی ؟؟

می‌توانید در بین تمامی خیابان‌ها، کوچه‌ها، میادین، محلات و به طور کلی همه معابر شهر به سرعت جستجو کنید و محل آن را روی نقشه مشاهده نمایید . (توضیحات سایت سیدارمپ)

خب اگر بخوام براتون خلاصه توضیح بدم شما می توانید مکان مدنظر تون سرچ کنید به عنوان مثال میدان ونک ؛ سیدارمپ تمامی مکان های مرتبط با این جستجو را به شما نشان می دهد و با کلیک بر روی مکان مورد نظر لوکیشن شما رو به انجا منتقل می کند.

پیشنیاز آموزش جستجو در معابر در سیدارمپ چیست ؟؟

ما در تمامی آموزش های سیدارمپ نحوه راه اندازی سیدارمپ براتون قرار میدیم که نیاز نباشه شما آموزش های قبلی رو خریداری کنید تا با مشکلی در اینده رو به رو نشید.

منتظر آموزش های جدید از سایت ویادولوپرز باشید😍😍😍 .

مدت زمان آموزش : 41 : 10 : 01
حجم آموزش : 169 مگابایت

دموی این آموزش :

 

6,300تومان – خرید

نظرات

برای ثبت نظر باید ابتدا وارد اکانت خود شوید