کار با دوربین در گوگل مپ

سلام به شما دوستان و همراهان سایت ویادولوپرز دات کام . مجددا برگشتیم با یک آموزش جدید از مبحث Google Map در اندروید😉. در این آموزش قصد داریم بریم سراغ مبحث دوربین در گوگل مپ و نحوه استفاده دوربین در نقشه رو به شما آموزش بدیم پس با ما همراه باشید.

در آموزش کار با دوربین در گوگل مپ چه نکاتی آموزش داده می شود؟؟

در آموزش کار با دوربین در گوگل مپ ، شما با نحوه جابجایی دوربین در نقشه و توابعی که برای جابه جایی استفاده می شود (و یک سری نکات اضافی) آشنا خواهید شد.

سرفصل های این آموزش

این آموزش شامل چهار قسمت میشه که عبارتند از :

1 – Simple Movement Method ، در ابتدای این دوره ما شما رو با توابع مهم برای جابه جایی دوربین در نقشه آشنا خواهیم کرد

2 – Newlatlngbounds ، در این قسمت شما با تابع Newlatlngbounds آشنا می شوید که برای مشخص کردن محدوده دوربین در نقشه است که توضیحات تکمیلی در آموزش گفته شده است.

3 – cameraPosition, animateCamera, cameraListeners ، این سه تابع برای تعیین موقعیت دوربین ، استفاده از انیمیشن ها و … است که توضیحات تکمیلی در آموزش گفته شده است.

4 – SimpleProject ، در اخرین قسمت این دوره هم طبق روال همیشگی ما یک پروژه رو با هم کلیک میزنیم تا درک مباحثی که گفته شده براتون راحت تر باشه که شما میتونید در دموی این آموزش پروژه ای که در این آموزش گفته می شود را مشاهده کنید.

پیشنیاز آموزش کار با دوربین در گوگل مپ چیه؟؟

این آموزش فقط یک پیشنیاز دارد که اون هم راه اندازی Google Map در اندروید (با توجه به مشکل تحریم) ، که به صورت رایگان بر روی سایت قرار دارد و شما می تونید از این آموزش استفاده کنید

در اخر امیدوارم که این آموزش براتون مفید واقع بشه، به زودی آموزش های جدیدی از مبحث نقشه بر روی سایت قرار خواهد گرفت ، پس ما با همراه باشید.

مدت زمان آموزش : 14 : 59 : 00
حجم آموزش : 160 مگابایت

دموی این آموزش :

7,800تومان – خرید

نظرات

برای ثبت نظر باید ابتدا وارد اکانت خود شوید