دوره مقدماتی کاتلین در اندروید

سلام و عرض ادب دارم خدمت شما عزیزان دل و یاران همیشگی سایت ویادولوپرز، امیدوارم که حالتون خوب ، کیفتون کوک و ایام به کامتون باشه 🙂 . با دوره مقدماتی کاتلین در اندروید در خدمتتون هستم و قصد داریم که توی این دوره به آموزش اندرویدیه زبان برنامه نویسی کاتلین بپردازیم .

اما این که میگم آموزش اندرویدیه زبان برنامه نویسی کاتلین یعنی چی؟ همونطور که همه شما عزیزان به خاطر دارید، بعد از این که با مقدمات کمی از جاوا آشنا شدید (منظورم فقط صرفا زبان جاوا هست) و پلتفرم اندروید رو برای ادامه مسیر جاواتون انتخاب کردید، موقعی که خواستید اولین پروژه اندرویدی تون رو بنویسید (یک ماشین حساب ساده) احساس کردید که وارد یک دنیا دیگه ای شدید که از زبان برنامه نویسی جاوا فاصله بسیاری داره 😢 . خب می تونم بگم تقریبا حق داشتید چون واقعا فضا و جو یک پروژه اندرویدی از یک پروژه ای که صرفا جاوا نوشته شده باشه ، فاصله بسیار زیادی داره . که تنها راه حلش هم این هست که از یک جایی (مستندات اندروید، مقالات، کتاب و …) این نکات رو بفهمید .

خب از اونجایی که کل این داستانهایی که تعریف کردم برای کاتلین هم صادق هست ، ما تصمیم گرفتیم بعد از این که با دوره مقدماتی کاتلین آشنا شدید، شما رو با نحوه استفاده از زبان کاتلین در اندروید هم آشنا کنیم تا بتونید استفاده عملی تری از کاتلین توی پروژه های اندرویدی داشته باشید .

آیا دوره کاتلین در اندروید پیشنیاز خاصی هم داره؟

بله، شما برای این که بتونید دوره مقدماتی کاتلین در اندروید رو بهتر بفهمید، لازمه که 2 دوره مقدماتی، که حکم پیشنیازهای این دوره دارند؛ بلد باشید تا با سرعت بهتری مفاهیم رو درک و مهارتتون رو افزایش بدید. که اون دوره ها عبارتند از :

1 – دوره مقدماتی برنامه نویسی اندروید با زبان جاوا

2 – دوره مقدماتی برنامه نویسی با زبان کاتلین

آیا دوره کاتلین در اندروید تمامیه نیازهایه من رو مرتفع میکنه؟

طبیعتا پاسخ به این سوال خیر هست؛ چون هیچکس نمی تونه ادعا کنه که شما با دیدن این دوره یا این فیلم دیگه نیازی به هیچ منبع یا آموزش دیگه ای ندارید . تنها چیزی که میتونه از شما یک برنامه نویس قدرتمند بسازه تمرین ، پشتکار و پیگیری شما هست و ماهم تموم سعی مون بر این هست که توی این مسیر همراه شما باشیم تا باهمدیگه یاد بگیریم . امیدوارم که این دوره برای شما مفید واقع بشه و بتونید نهایت استفاده رو ببرید .

مدت زمان آموزش :   51 : 00 : 02
حجم آموزش : 243 مگابایت

دموی این آموزش :

9,900تومان – خرید

نظرات

برای ثبت نظر باید ابتدا وارد اکانت خود شوید