راه اندازی Google Map در اندروید (با توجه به مشکل تحریم)

سلام به دوستان عزیز سایت ویادولوپرز دات کام امیدوارم که حال همتون عالی  باشه😉😉. امروز با یک آموزش مهم در مبحث Map در خدمتون هستیم. در این آموزش قصد داریم نحوه راه اندازی Google Map در اندروید رو به شما عزیزان آموزش بدیم پس با ما تا انتهای این آموزش همراه باشید.

چرا مبحث راه اندازی Google Map در اندروید ؟؟

شاید برای خیلی از دوستان سوال پیش بیاد ما در دوره آموزش Google Map در اندروید، نحوه راه اندازی و نصب نقشه گوگل در اندروید را آموزش دادیم چرا مجددا سراغ این مبحث اومدیم؟

خب در دوره آموزش Google Map در اندروید ما تمامی مباحث نقشه گوگل را مفصل توضیح دادیم ولی ما به دو دلیل این آموزش مجدد ضبط کردیم .

دلیل اول این بود که خیلی از دوستان باز هم در مبحث پیاده سازی به مشکل برمیخوردند و نمی تونستند نقشه گوگل مپ به پروژه شون متصل کنند یا خیلی ها فکر میکردند Google نقشه را برای ایران تحریم کرده به همین علت تصمیم به ضبط مجدد این آموزش گرفتیم.

دلیل دوم ضبط این آموزش، این بود که مبحث Map جز مباحث جذاب و پربازدید سایت بود و سوالات کاربران در این مبحث زیاد شده بود، به همین خاطر تصمیم بر این شد تمامی مباحث دوره Google Map در اندروید را به صورت آموزش های کوتاه و کاربردی مجدد ضبط کنیم تا خیلی از افراد برای مشاهده یک مبحث مجبور به خرید کل دوره نباشند.

ضبط مجدد مباحث Google Map!!

اگر شما دوستان عزیز آموزش Google Map در اندروید سایت را مشاهده کرده باشید متوجه شدید تمامی مباحث نقشه در این دوره قرار دارد و به صورت مفصل توضیح داده شده ، تصمیم بر این شده تمامی سرفصل های دوره Google Map مجددا ضبط شود تا هم مباحث این دوره را بروز کنیم و هم کاربردی تر این سرفصل ها رو (تحت قالب پروژه های کوتاه) به شما دوستان آموزش بدیم😍😍.

مدت زمان آموزش : 03 : 26 : 00
حجم آموزش : 52 مگابایت

دموی این آموزش :

دانلود آموزش

نظرات

برای ثبت نظر باید ابتدا وارد اکانت خود شوید