دوره پروژه محور ساخت بازی Stack با یونیتی

سلام خدمت تمامی بازی سازان سایت ویادلوپرز امیدوارم که حالتون خوب باشه😊😊 . با یک آموزش دیگر از مباحث بازی سازی با یونیتی در اندروید در خدمت شما هستم📱🎮 .خب تا به اینجا در مبحث Unity ما دو دوره بر روی سایت قرار دادیم و شما دوستان اگر این دوره ها رو دنبال کرده باشید اطلاع دارید که چه مباحثی آموزش داده شده. خب برای اینکه شما دوستان یک تمرینی کرده باشید و هم با یک پروژه واقعی کار کرده باشین، تصمیم گرفتیم تو این دوره ساخت بازی Stack از صفر تا صد به شما دوستان آموزش بدیم.

بازی Stack چی هست ؟

بازی Stack یکی از محبوب ترین بازی ها گوگل پلی به شمار می اید (با بیش از 10 میلیون نصب) که توسط استدیو بازی سازی Ketchapp  ساخته شده است که در دسته بندی Arcade گوگل پلی قرار دارد و جز بازی های رکوردی محسوب می شود.

بازی Stack - عکس1

در بازی Stack شما مجموعه ای از بلوک ها را روی هم قرار می دهید و هر بار سعی میکنید که یک رکورد جدید ثبت کنید. در شروع بازی بلوک ها بزرگ و مسطح اند و با سرعت ملایمی حرکت می کنند که شما با هر کلیک باید سعی  کنید بلوک ها دقیقا بر روی هم دیگر قرار بگیرند در غیر این صورت اگر خطایی کنید از ابعاد بلوک ها کم می شود و رفته رفته هم ابعاد بلوک ها کوچکتر می شود و هم سرعت بازی افزایش پیدا می کند.

چه مباحثی در دوره پروژه محور ساخت بازی Stack با یونیتی آموزش داده می شود؟

در این دوره ما تمام سعی خودمون کردیم که خروجی نهایی دقیقا مشابه خود بازی Stack باشد و تمام نکات ریز را رعایت کردیم. اما اگر بخوایم یک نگاه کلی به مباحث این دوره داشته باشیم شامل موارد زیر می باشد:

1 – ساخت منو بازی

2 – نحوه امتیاز گیری و ذخیره امتیاز

3 – کار با Scene های مختلف

4 – صداگذاری روی بازی

5 – تنظیمات Publisher

6 – کار با رنگ ها در قالب کد

7 – خروجی گرفتن اندروید

8 – …

پیشنیاز های دوره پروژه محور بازی Stack چیه ؟؟

ما تو این دوره تمام سعی مون کردیم که از ابتدا بیشتر مباحث آموزش بدیم حتی برای اون دسته از دوستانی که تازه سمت یونیتی اومدن ولی پیشنیاز های این دوره پروژه محور، دوره مقدماتی و پیشرفته (پارت اول) بازی سازی با یونیتی در اندروید می باشد.

مدت زمان آموزش : 15 : 19 : 04
حجم آموزش : 1.55 گیگابایت

تصاویری از آموزش :

بازی Stack

بازی Stack - عکس 3

بازی Stack - عکس 4

 

دموی این آموزش :

25,600تومان – خرید

نظرات

برای ثبت نظر باید ابتدا وارد اکانت خود شوید