آموزش کار با سرویس پوشه در Cordova

سلام به شما دوستان و همراهان سایت ویادولوپرز امیدوارم که حالتون خوب باشه😉😉.  در این آموزش قصد داریم سراغ یک سرویس ایرانی بریم و نحوه ارسال پوش نوتیفیکیشن و کار با سرویس پوشه در Cordova  به شما دوستان آموزش بدیم پس با ما تا انتهای این آموزش همراه باشید.

اما پوش نوتیفیکیشن چی هست؟

یکی از مهمترین ابزارهایی که برای جذب و نگه داشتن کاربرانتون اهمیت بسیار زیادی داره ، ارسال پوش نوتیفیکیشن به اون ها هست ؛ اما اگر شما از این ابزار به درستی استفاده نکنید ، نه تنهای به رشد اپلیکیشن شما کمکی نمیکنه ، بلکه ممکنه که باعث نارضایتی شون و درنتیجه حذف اپلیکیشن بشه 🙁

پوش ها ، نوتیفیکیشن هایی هستند که زمانی که کاربر مشغول فعالیت داخل اپلیکیشن نیست به صفحه اصلی گوشیش ارسال میشه و یکی از اهداف اصلی پوش نوتیفیکیشن بازگردوندن کاربر به اپلیکیشن هست . بررسی ها نشون داده که اگر کاربر در طول یک هفته به اپلیکیشن داخل گوشیش سرنزنه و از طرفی از سمت صاحب اپلیکیشن هیچ اقدامی برای برگردوندن کاربر به اپلیکیشن انجام نشه ، ۶۰ درصد احتمال داره که کاربر هرگز از اپلیکیشن استفاده نکنه .

استفاده از پوش نوتیفیکیشن ، در صورتی که اون رو به شکل صحیح انجامش بدید ، یکی از موفق ترین استراتژها برای جذب و نگه داشتن کاربران تون هست . ۴۴ درصد از افرادی که دارای گوشی های هوشمند هستند ، هنگام استراحت گوشی شون رو کنار و یا نزدیک خودشون قرار میدن . بنابراین این افراد نوتیفیکیشن ها رو دریافت خواهند کرد و در صورت رضایت از محتوای نوتیفیکیشن نسبت به اون اقدام خواهند کرد .

یک موضوع بسیار مهمی که باید در ارتباط با پوش نوتیفیکیشن مد نظرتون قراربدید ، زمان بندی دقیق و برنامه ریزی شده برای ارسال پوش نوتیفیکیشن ، و همچنین محتوای جذاب و برانگیزاننده هست . علاوه بر این ها هم ، باید از ادبیات و لحنی استفاده کنید که علاوه برا القای ارزشمند بودن متحوای پوش ارسالی ، فوریت هم داخل اون گنجونده شده باشه . این نکته به شما کمک می کنه که کاربر عملیات مورد نظر شما رو بعد از دریافت و مشاهده پوش انجام بده و در نتیجه ، کاربر با اپلیکیشن شما مجددا ارتباط برقرار می کنه .

کار با سرویس پوشه در Cordova

ما در این آموزش قصد داریم با استفاده از سرویس پیشرفته و بومی پوشه نحوه ارسال پوش نوتیفیکیشن را به شما آموزش بدیم ، در آموزش کار با سرویس پوشه در Cordova، ما تمامی پیشنیاز ها و نحوه ارسال انواع مختلف نوتیفیکیشن ها رو به شما آموزش میدیم.

پیشنیاز آموزش کار با سرویس پوشه در Cordova

این آموزش پیشنیاز خاصی ندارد و تنها پیشنیاز آن آشنایی با پلتفرم Cordova است که برای یادگیری این موضوع میتونید آموزش نصب و راه اندازی Cordova رو از اینجا مشاهده کنید.

مدت زمان آموزش : 55 : 16 : 00
حجم آموزش : 30 مگابایت

دموی این آموزش :

1,500تومان – خرید

نظرات

برای ثبت نظر باید ابتدا وارد اکانت خود شوید