نحوه تبدیل نقطه جغرافیای به آدرس در سیدارمپ

سلام به شما دوستان و همراهان سایت ویادولوپرز دات کام امیدوارم که حالتون خوب باشه😉😉. امروز قصد داریم بریم سراغ مبحث Map و سرویس نقشه سیدارمپ که جز سرویس های محبوب ایرانی می باشد را به شما آموزش بدیم ؛ در این قسمت نحوه تبدیل نقطه جغرافیای به آدرس در سیدارمپ توضیح خواهیم داد پس با ما تا انتهای این آموزش همراه باشید.

سرویس سیدارمپ چیست ؟؟

سرویس سیدارمپ ارائه کننده SDK نقشه های تماما فارسی و بدون هیچ محدودیتی است که قابل استفاده در پلتفرم های مختلف (موبایل و وب) است.

خب اگر اطلاع داشته باشید سرویس نقشه Google Map در بعضی ازقابلیت هاش (نه تمامی قابلیت ها این سرویس) ایران را محدود کرده است و دیگر برای ما رایگان نیست (برای مشاهده آموزش دوره گوگل مپ  اینجا کلیک کنید) ، سرویس سیدارمپ مثل بقیه سرویس های ایرانی دیگر (map.ir و نشان) این محدودیت ها را دور زدند و یک سری قابلیت های بیشتر (نقشه های فارسی) را به سرویس خود اضافه کرده اند.

در آموزش نحوه تبدیل نقطه جغرافیای به آدرس در سیدارمپ چه مباحثی آموزش داده می شود؟؟

یکی از سرویس‌های منحصر به فرد سیدار مپ که مورد توجه اکثر سرویس‌های مکان محور قرار داشته و با توجه به موقعیت کاربر، آدرس محاوره ای شناخته شده توسط انسان را تولید می‌کند (توضیحات سایت سیدارمپ).

ما در آموزش نحوه تبدیل نقطه جغرافیای به آدرس در سیدارمپ  به بررسی این ویژگی خواهیم پرداخت ولی در ابتدا نحوه راه اندازی سرویس CedarMap بر روی اندروید استودیو را آموزش خواهیم داد و سپس سراغ این ویژگی خواهیم رفت.

آیا این آموزش پیشنیاز خاصی دارد؟

این آموزش شبیه به آموزش های Google Map نیست و نیاز به پیشنیاز خاصی برای یادگیری ندارد  و ما تمامی مراحل را از ابتدا به شما آموزش خواهیم داد چون کار کردن با این سرویس خیلی راحت تر است.

مدت زمان آموزش : 25 : 52 : 00
حجم آموزش : 142 مگابایت

دموی این آموزش :

5,200تومان – خرید

نظرات

برای ثبت نظر باید ابتدا وارد اکانت خود شوید