نصب و راه اندازی Framework7

سلام به دوستان عزیز سایت ویادولوپرز دات کام امیدوارم که ایام به کامتون باشه و حالتون عالی باشه 😊😊. تو این قسمت قصد داریم سراغ ادامه مبحث Cordova بریم و نحوه نصب و راه اندازی Framework7 که یکی از فریم ورک های بسیار جذاب و قوی کوردوا است به شما آموزش بدیم پس با ما تا انتهای آموزش همراه باشید.

Framework7 چیست ؟؟

اگر بخوام خیلی ساده براتون توضیح بدم فریمورک 7 یک cross platform است (اگر با مبحث کراس پلتفرم ها اشنایی ندارید این مقاله را حتما مطالعه کنید) ؛ Framework7 یک فریمورک رایگان متن باز برای توسعه برنامه های موبایل و دسکتاپ و وب اپلیکیشن به صورت بومی می باشد با استفاده از این فریمورک شما می تونید ظاهر هایی بسیار زیبا و سریعی برای پلتفرم های اندروید و IOS خروجی دهید.

ارتباط Framework7 با Cordova !!

Framework7 مانند بقیه فریمورک ها (مثل ionic)  برای اجرا باید بر روی Cordova نصب شود به همین علت باید قبل از کار با این پلتفرم کار با Cordova را یاد داشته باشید.

در آموزش نصب و راه اندازی Framework7 چه مباحثی آموزش داده می شود ؟؟

مباحثی که در این آموزش گفته می شود عبارتند از :

1 – مقدمه و توضیحات (در این قسمت توضیحات مربوط به فریمورک7 و مباحثی که قبل از کار با این پلتفرم باید یاد داشته باشید توضیح داده می شود)
2 – نصب Framework7 (نحوه نصب فریمورک 7 بر روی ویندوز و پیشنیاز های نرم افزاری این پلتفرم توضیح داده می شود)
3 – ساخت اولین پروژه در Framework7

پیشنیاز آموزش نصب و راه اندازی Framework7 چیست ؟؟

خب همون طور که خدمتون توضیح دادم برای اجرای Framework7 شما باید کار با Cordova را یاد داشته باشید به همین علت پیشنیاز این آموزش نحوه نصب و راه اندازی Cordova می باشد که برای مشاهده این آموزش به صورت رایگان اینجا کلیک کنید.

به زودی آموزش جدید از این مبحث بر روی سایت قرار خواهد گرفت😍😍

مدت زمان آموزش : 14 : 02 : 01
حجم آموزش : 130 مگابایت

دموی این آموزش :

دانلود آموزش

نظرات

برای ثبت نظر باید ابتدا وارد اکانت خود شوید