کامپونت AppCompat در زامارین

سلام خدمت تمامی دوستان خودم خب امیدوارم دوره مقدماتی زامارین براتون مفید واقع شده باشه و به زامارین علاقه مند شده باشین. میخوام از این به بعد هر چند وقت یک بار کامپونت های مهم وکاربردی که در زامارین کاربرد داره معرفی کنم و باهاشون کار کنیم به همین دلیل میخوام تو این ویدئو با مهم ترین و پرکاربردترین کامپونت زامارین اشنا کنم و در این قسمت به AppCompat  در زامارین می پردازم. اگر آموزش های قبلی ما رو ندید حتما توصیه می کنم از این لینک سایر آموزش های مرتبط با زامارین رو مشاهده کنید.
کامپونت AppCompat V7 مهم ترین کتابخانه در برنامه نویسی اندرویده و برای طراحی Material استفاده میشه . در محیط اندروید استدیو پیش فرض پروژه های اندروید استدیو این کتابخانه قرار داره و به راحتی میشه ازش استفاده کرد ولی اینجا یکم متفاوته و باید خودمون به صورت دستی بریم به و پروژمون اضافه کنیم .
برای اینکار ما میایم وارد بخش کامپونت های زامارین میشیم و اونو دانلود میکنیم (برای دانلود باید از نرم افزار های تغییر ip  برای دور زدن تحریم ها استفاده کنید) وقتی دانلود کردین این کامپونت چند References به پروژه اضافه میکنه .
از اینجا به بعد برای اینکه بتونید بیاید تم اکتیویتون تغییر بدین و از تم های app compat استفاده کنید باید یک خط کد به اول اکتیویتی اضافه کند ، سپس من تم Buttonهای پروژه ماشین حساب تغییر میدم و ظاهر پروژه ماشین حساب تغییر میدم.
توصیه من به شما اینه که این قسمت حتما مشاهده کنید چون در اینده در بخش بعدی ویجت ها من میام و برای ایجاد ظاهر Material ازاین کامپونت استفاده می کنم و در اونجا توضیحی در مورد app compat نمیدم.
به مرور که میریم جلو سعی کنید بیشتر تمرین کنید و بیشتر با محیط زامارین کار کنید. خوشحال میشم اگر تا به این جای کار نظر و یا انتقادی داشتید با من مطرح کنید
خب بریم که شروع کنیم…

مدت زمان آموزش : 30 : 05 : 00
حجم آموزش : 22 مگابایت
دانلود آموزش

نظرات

برای ثبت نظر باید ابتدا وارد اکانت خود شوید