04 – هر هفته یک کتابخونه – کتابخونه انیمیشن ویجت Button (قسمت اول)

سلام بر دوستان و همراهان همیشگی ❤️ سایت wiadevelopers ، این قسمت از آموزش های week_lib# این هفته مون رو با اولین قسمت از کتابخونه های مربوط به انیمیشن ویجت Button در خدمتتونم . قصد دارم از این به بعد ، بعضی از قسمت های week_lib# رو اختصاص بدم بهه معرفی کامپوننت های مختلف ، متنوع و جذابی که ، برای ویجت های از پیش تعریف شده اندروید (مثل Button ، TextView ، EditText ،، ImageView و …) نوشته شده .

که برای شروع ، از کامپوننت های مربوط به ویجت Button استارت کار رو زدم و امیدوارم که مورد پسند شما واقع بشه 🙂

کتابخونه ای که معرفی می کنید واقعا برای انیمیشن ویجت Button ساخته شده؟

این کتابخونه در اصل فرزند ویجت TextView هست و تمامی صفات و ویژگی های خودش رو از این ویجت به ارث میبره و به عبارت دیگه میشه گفت ویجت TextView والد و پدر این کامپوننت هست ؛ ولی چون عملی که این کامپوننت انجام میده ؛ با عملی که ویجت Button انجام میده یکی هست ؛ ما اون رو به ویجت Button انتصاب میدیم .

البته این نکته هم ناگفته نمونه ، طبق ساختاری که خوده تیم برنامه نویسیه اندروید برای Button در نظر گرفته ، این ویجت هم زیر مجموعه ویجت TextView به حساب میاد و تمام ویژگی ها و صفات خودش رو از ویجت TextView به ارث میبره . (این هم مدرکش) 👇

2016-07-29_204825

این کتابخونه چه امکاناتی رو برای انیمیش ویجت Button به ما میده؟

این کتابخونه از دار دنیا فقط یک ویژگی داره 😐 که اون رو هم می تونید توی تیزری که پایین همین پست قرار دادم ببینید ؛ ولی خب ، در کل با استفاده از این کتابخونه ، شما می تونید از انیمیشن زیبایی برای Button خودتون جهت نشون دادن تایید شدن عملیات به کاربر استفاده کنید .

مباحث پیش نیاز کتابخونه انیمیش ویجت Button چی هست؟

مببحث پیش نیاز خاصی ندار اما اگه این دو آموزش رو یک نگاهی بندازید خالی از لطف نیست

1 – کار با ویجت Button (آموزش نوشتاری)

2 – پیکج کامل کار با ویجت ها در اندروید (ویدئو آموزشی – رایگان)

امیدوارم که این ویدئو برای شما مفید واقع شده باشه 🙂

مدت زمان آموزش : 32 : 13 : 00
حجم آموزش : 32 مگابایت

دمو این آموزش :

1,300تومان – خرید

نظرات

برای ثبت نظر باید ابتدا وارد اکانت خود شوید