گرفتن خروجی اندروید در Cordova

سلام به شما دوستان و همراهان همیشگی سایت ویادولوپرز دات کام امیدوارم که حالتون خوب باشه😊😊 . با دومین آموزش از مبحث جذاب Cordova در خدمتون هستم تو این آموزش قصد داریم نحوه گرفتن خروجی اندروید در Cordova به شما آموزش بدیم پس با ما تا انتهای این آموزش همراه باشید.

چه نکاتی در این آموزش گفته می شود ؟؟

ما در قسمت اول دوره کوردوا، مقدماتی از پلتفرم Cordova توضیح دادیم و نحوه نصب و راه اندازی اولین پروژه در Cordova به شما دوستان آموزش دادیم حال در این قسمت قصد داریم،  نحوه گرفتن خروجی اندروید در Cordova را به شما آموزش دهیم.

در این قسمت ما به شما نحوه گرفتن خروجی امضا شده اندروید (Signed APK) در کوردا را توضیح میدهیم که اگر قصد داشتید اپلیکیشن خود را در استور های مختلف (مانند کافه بازار ، Google Play و …) منتشر کنید با مشکلی روبه رو نشوید. این نکته رو هم بگم خروجی کوردوا معتبر است و در استور های مختلف منتشر می شود (سوال خیلی از دوستان بود)

در این آموزش علاوه بر این موضوع نحوه تنظیم کردن تنظیمات خروجی را هم توضیح میدهیم و مواردی مانند تعیین ایکون اپلیکیشن ، تعیین نام اپلیکیشن ، نحوه حالت نمایش اپلیکیشن و مواردی دیگر از این قبیل را به شما توضیح میدهیم که با مشکلی در خروجی گرفتن از کوردوا نداشته باشید.

ما برای اینکه این آموزش براتون مفید واقع بشه یک پروژه وب هدف قرار دادیم که قصد داریم خروجی اندروید این پروژه را به شما توضیح دهیم ، که میتونید برای مشاهده پروژه نمونه سراغ دموی این آموزش در انتهای این پست بروید.

پیشنیاز آموزش گرفتن خروجی اندروید در Cordova چیست؟

این آموزش تنها یک پیشنیاز دارد که اون هم آموزش نصب و راه اندازی Cordova است که برای مشاهده این آموزش اینجا کلیک کنید.

در آخر منتظر آموزش های جدید از مبحث Cordova از سایت ویادولوپرز باشید🤩😍.

مدت زمان آموزش : 42 : 28 : 00
حجم آموزش : 52 مگابایت

دموی این آموزش :

4,700تومان – خرید

نظرات

برای ثبت نظر باید ابتدا وارد اکانت خود شوید