گرفتن عکس با دوربین و گالری در اندروید (به همراه آموزش کاتلین)

سلام به شما دوستان عزیز دوباره در خدمتون هستیم با یک آموزش دیگر از سایت ویادولوپرز. خب در این آموزش قصد داریم بریم سراغ مبحث گرفتن عکس با دوربین و گالری در اندروید ، که در حال حاضر در خیلی از اپلیکیشن ها این مبحث استفاده میشه که به عنوان مثال برای تکمیل حساب کاربری و قرار دادن عکس این مبحث مورد نیاز است.

توضیحات آموزش گرفتن عکس با دوربین و گالری در اندروید

این آموزش همون طور که خدمتون گفتم جز مباحث بسیار پرکاربرد به شمار میاد چون در اکثر اپلیکیشن ها این مبحث مورد استفاده است. ( برای مشاهده این مبحث در سایت اندروید اینجا کلیک کنید )

خب اگر شما دوستان خاطرتون باشه ما قبلا آموزشی در همین موضوع به اسم آموزش image picker در اندروید ضبط کردیم که به همین موضوع می پرداخت ولی ما در این آموزش اومدیم این مبحث به روز کردیم و گرفتن عکس از دوربین با حالت مختلف  رو هم به این آموزش اضافه کردیم.

چه مباحثی در این آموزش گفته می شود ؟

این آموزش شامل شش قسمت است که در سه قسمت اول به پیاده سازی این روش در زبان جاوا می پردازیم و در سه قسمت بعد به پیاده سازی همین مباحث در زبان کاتلین؛ که عبارتند از :

1 – گرفتن عکس بند انگشتی با دوربین (جاوا)
2 – گرفتن عکس با دوربین (جاوا)
3 – گرفتن عکس از گالری (جاوا)
4 – گرفتن عکس بند انگشتی با دوربین (کاتلین)
5 – گرفتن عکس با دوربین (کاتلین)
6 – گرفتن عکس از گالری (کاتلین)

عکس بندانگشتی چیه ؟

عکس بندانگشتی یک عکس بسیار کوچک و کم حجم است که برای پیش نمایش عکس نمایش داده می شود ( به عنوان مثال در تلگرام عکس کوچک کانال ها و گروه ها ، عکس بندانگشتی است)

گرفتن عکس با دوربین و گالری در کاتلین

خب همون طور که در مباحث آموزش گرفتن عکس با دوربین و گالری در اندروید مشاهده کردید، این آموزش علاوه بر پیاده سازی به زبان جاوا ، زبان کاتلین را هم شامل می شود چون پیاده سازی این روش برای زبان کاتلین بسیار کوتاه و ساده بود به همین علت تصمیم گرفتیم همراه این دوره ،مباحث کاتلین قرار داشته باشد.

امیدوارم که این آموزش براتون مفید واقع بشه ، در ضمن این آموزش ادامه دارد پس با ما همراه باشید

مدت زمان آموزش : 34 : 14 : 01
حجم آموزش : 189 مگابایت
12,500تومان – خرید

نظرات

برای ثبت نظر باید ابتدا وارد اکانت خود شوید