Emulator اندروید در ویژوال استودیو

سلام عرض میکنم خدمت تمامی دوستان و همراهان سایت ویادولوپر، امیدوارم که حالتون خوب باشه امیدوارم تا این جای کار فیلم های زامارین براتون مفید واقع شده باشه و تونسته باشه علاقتون تو این زمینه بیشتر کرده باشه ، بیایم با هم یک مرور مختصری داشته باشیم به فیلم هایی که تا حالا روی سایت قرار گرفته :
ما تا اینجا با دوره مقدماتی زامارین اندروید در خدمتون بودیم و شما رو با نحوه نصب زامارین، ایجاد یک پروژه اندرویدی در ویژال استدیو ، 6 ویجت مهم و پرکاربرد ( این قسمت و این قسمت و این قسمت ) و نحوه ساخت یک ماشین حساب ساده اشنا کردیم ، بعد تو فیلمک AppCompat شما رو با کامپونت بسیار مهم و پرکاربرد AppCompat آشنا کردیم (حتما بهتون توصیه میکنم این فیلمک ببنید چون در فیلم های اینده بسیار از این کامپونت استفاده خواهیم کرد).
حالا من تصمیم گرفتم فیلمکی در مورد Emulator اندروید خود ویژال استدیو ضبط کنم . همون طور که تو فیلم های مقدماتی توضیح دادم ما از Emulator خود SDK اندروید برای خروجی گرفتن استفاده میکردیم .
مطمئنم خیلی از دوستانی که با این Emulator اندروید کار کردن حتما با خودشون گفتن اپلیکیشن هایی که با زامارین درست میشه چقدر کنده و فکر کردن از معایب زامارینه ولی این طور نیست این کندی بابت Emulator خود SDK اندرویده ، حتی کسایی که از Genymotion برای خروجی گرفتن استفاده میکنن این کندی سرعت اپلیکیشن ها رو حس کردن.
خب باید خدمتون بگم ویژال با معرفی Visual Studio Emulator For Android این مشکل رو حل کرده  . این Emulator اندروید در ویژوال استودیو مشکلات شبیه ساز های قبل نداره و به شدت سرعتش بهتره ، فقط دو نکته رو باید بگم برای استفاده از Emulator باید سیستم شما دو ویژگی داشته باشه اول اینکه حداقل رم سیستم شما باید 6 گیگ باشه و دوم اینکه سیستم شما باید 64 بیتی باشه اینو سایت خود مایکروسافت گفته در غیر این صورت متاسفانه نمی تونید از این Emulator اندروید استفاده کنید .
راستی یک مطلبی یادم رفت بگم این Emulator اندروید فقط مخصوص ویژال استدیو نیست کسایی که از اندروید استدیو هم استفاده میکنند می تونند از این شبیه سازاستفاده کنند .
من یک سری از نکات داخل فیلم توضیح دادم پس بریم که فیلمو ببینیم . همچنین برای دانلود فایل های نصبی این آموزش بر روی دکمه ی زیر کلیک کنید.

دانلود فایل نصبی این آموزش 

برای دانلود ویدئو بر روی دکمه دانلود رایگان کلیک کنید.

دانلود آموزش

نظرات

برای ثبت نظر باید ابتدا وارد اکانت خود شوید