آموزش مقدماتی برنامه نویسی ios – قسمت دوم

سلام مجدد خدمت تمامی دوسانم. امیدوارم آموزش قبلی براتون مفید واقع شده باشه تمام سعی خودمو کردم که سینتکس swift به صورت کامل براتون توضیح بدم اگر جایی  رو فراموش کردم بگم منو ببخشید ، در آموزش های اینده به بحث شی گرایی در swift می پردازیم ؛ حال ما در این پارت از آموزش برنامه نویسی ios – قسمت دوم سراغ ios میریم.

در این پارت ابتدا سراغ محیط XCode میریم و با این محیط آشنا میشیم و بهتون آموزش میدم چطور میشه یک پروژه ios ایجاد کرد.

سپس سراغ چند از المان های کاربری مهم ios (ویجت) میریم که عبارتند از lable ، TextField و button ؛ که شما رو با نحوه استفاده از این المان ها اشنا میکنیم و رخداد هاشون براتون تعریف میکنیم.

در اخر طبق روال همیشگی دوره های مقدماتی به عنوان پروژه نهایی با همین المان هایی که گفتیم ، یک اپلیکیشن خواهیم داشت که یک عدد از کاربر به عنوان ورودی میگیره و به کاربر نشون میده که این عدد اول است یا نه.

auto Layout :

اخرین قسمت این پارت مربوط به auto layout است ؛ یک مشکلی که خیلی از برنامه نویس ها باهاش روبه رو هستن اینه که اپلیکیشینی که می سازند برای هر صفحه نمایشی مناسب باشه والمان ها بهم نریزن که ما در این قسمت به این مشکل پرداختیم و اونو حل کردیم.

آموزش مقدماتی برنامه نویسی ios - قسمت دوم - عکس اول

یکی از دلایلی که ما دوره مقدماتی ios به دو پارت تقسیم کردیم این بود که خیلی از کاربران با سینتکس برنامه نویسی آشنایی داشتن به همین دلیل سینتکس برنامه نویسی swift از برنامه نویسی ios جدا کردیم که شما دوستان هزینه بیشتری متحمل نشین.

امیدوارم که این دوره مقدماتی براتون مفید واقع شده باشه و اگه جایی خوب توضیح ندادم منو ببخشید ، اگه به مشکلی در برنامه نویسی  iosبرخوردین می تونید از طریق ایمیلم [email protected]  با من در ارتباط باشین خوشحالم میشم که به شما دوستان در این زمینه کمک کنم.

در آینده با آموزش های دیگر در خدمتون هستیم با ما همراه باشید…

مدت زمان آموزش : 40 : 27 : 00
حجم آموزش : 71 مگابایت

 

دموی این آموزش :

7,500تومان – خرید

نظرات

برای ثبت نظر باید ابتدا وارد اکانت خود شوید