آموزش کار با سرویس تپسل در اندروید – فصل دوم

مجدد سلام عرض میکنم خدمت همراهان عزیز سایت ویادولوپرز 😉.خب مدتی پیش فصل اول کار با سرویس تبلیغات موبایلی تپسل منتشر شد، حالا امروز قصد داریم بریم سراغ فصل دوم کار با سرویس تپسل در اندروید، پس با ما همراه باشید.

خلاصه فصل اول کار با سرویس تپسل

خب ما در فصل اول کار با سرویس تپسل در اندروید ابتدا یک توضیح مختصری در مورد این سرویس و نحوه کسب درآمد از این سرویس توضیح دادیم سپس در قسمت اول رفتیم سراغ پیاده سازی تنظیمات اولیه تپسل در اندروید استودیو که براتون توضیح دادم برای استفاده از سرویس تپسل ابتدا باید این تنظیمات روی پروژه تون اعمال کنید در غیر این صورت نمی تونید با این سرویس کار کنید.

در قسمت دوم این دوره سراغ اولین نوع تبلیغات در تپسل، تبلیغات بنری استاندارد رفتیم که ساده ترین حالت تبلیغات در تپسل به حساب می آمد؛ و در قسمت اخر هم سراغ تبلیغات بنری همسان رفتیم. که در این دوره فقط تبلیغات های بنری تپسل پوشش داده شد.(برای مشاهده فصل اول کار با سرویس تپسل اینجا کلیک کنید)

در فصل دوم تپسل چه مباحثی آموزش داده می شود؟؟

در این فصل سراغ تبلیغات های ویدئویی سرویس تپسل میریم که مباحث این فصل عبارتند از :

 • تبلیغات بنری بینابینی (Interstitial Banner Ad) ، تبلیغات ویدئویی بینابینی (Interstitial Video Ad) ، تبلیغات ویدئویی جایزه ای (Rewarded Video Ad)
 • تبلیغات ویدئویی همسان (Native Video Ad)
 • تبلیغات ویدئویی پیش نمایشی (Pre-Roll Ad)
 • تنظیمات پیشرفته تر SDK تپسل

تبلیغات بنری بینابینی به علت اینکه نحوه پیاده سازیش با تبلیغات ویدئویی بینابینی و ویدئویی جایزه ای مشابه است به همین دلیل در یک قسمت ضبط شده است.

تبلیغات ویدئویی همسان هم دقیقا مشابه با تبلیغات بنری بینابینی است به همین علت باید فصل اول کار با سرویس تپسل را مشاهده کرده باشید.

پیشنیاز های این دوره

پیشنیاز های این دوره عبارتند از :

1 – آموزش کار با سرویس تپسل در اندروید – فصل اول (تنظیمات اولیه تپسل در این دوره آموزش داده شده به همین علت در فصل دوم توضیح داده نخواهد شد)
2 – آموزش کتابخانه JiaoZiVideoPlayer (در تبلیغات ویدئویی پیش نمایشی برای نمایش ویدئویی اصلی به یک ویدئو پلیر نیاز داریم)
3 – آموزش Runtime Permission – جواز زمان اجرا (برای دریافت دسترسی READ_PHONE_STATE نیاز به جواز کاربر داریم)

در اینده نحوه پیاده سازی سرویس تپسل برای پلتفرم های دیگر (زامارین ، یونیتی و …) هم ضبط خواهد شد منتظر آموزش های جدید ما باشید🤩😍.

مدت زمان آموزش :   26 : 45 : 00
حجم آموزش : 348 مگابایت

دموی این آموزش :

11,900تومان – خرید

نظرات

 • سوال

  سلام
  ممنون از آموزش عالیتون
  من این آموزش رو خریدم اما یک مشکل دارم
  میخواستم ببینم اگه بخوام تبلغ فقط یکبار و برای بار اول نمایش داده بشه و دیگه نمایش داده نشه باید چکار کنم؟
  ممنون میشم به صورت کد توضیح بدین که دقیق چکار کنم؟
  ممنون از سایت عالیتون

  • سلام دوست عزیز
   برای پیاده سازی این روش شما میتونید از Share Prefences استفاده کنید و یک متغیر تعریف کنید که در ابتدا مقدارش صفره و اگر کاربر یک سری تبلیغات مشاهده کرد اون متغیر عددش تغییر کنه و از اون پس متوجه میشید کاربر تبلیغات تماشا کرده

 • برای ثبت نظر باید ابتدا وارد اکانت خود شوید