آموزش مقدماتی یونیورسال ویندوز – ماشین حساب در یونیورسال ویندوز

سلام خدمتم تمامی همراهان سایت ویادولوپرز مخصوصا علاقه مندان به برنامه نویسی یونیورسال. امیدوارم تا اینجا تونسته باشیم اطلاعات مفیدی در اختیار شما دوستان گذاشته باشم . خب دیگه به اخرین قسمت این دوره کوتاه مقدماتی رسیدیم .ما تو قسمت قبل ویجت ها و رخداد ها رو آموزش دادیم ، حالا میخوایم با همین اطلاعاتی که الان داریم یک ماشین حساب در یونیورسال ویندوز طراحی کنیم .

آموزش مقدماتی یونیورسال ویندوز – ماشین حساب در یونیورسال ویندوز

من در این قسمت از قبل ظاهر ماشین حساب به علت زمان بر بودنش طراحی کردم، چون اندازه صفحه نمایش شبیه سازم با اندازه صفحه طراحیم متفاوت بود به همین دلیل باید طوری طراحی میکردم که تمامی المان ها به درستی در صفحه قرار بگیره ؛ در آینده حتما یک آموزش برای نحوه طراحی واکنشگرا در یونیورسال ویندوز بر روی سایت قرار خواهیم داد.

تو این قسمت بعد از طراحی ماشین حساب در یونیورسال ، میریم سراغ رخداد های Button و تمامی عملگر های ماشین حساب تعریف میکنیم.

من در اخر این قسمت میرم سراغ properties   پروژمون و نحوه گذاشتن ایکون برای اپلیکیشن و Splash Screen توضیح میدم ، که کافی یک عکس در ابعاد 400در400داشته باشین که خود ویژال اون عکس برای تمامی مقایس های مختلف تولید کنه و نیازی نباشه که چند تا عکس با ابعاد مختلف ایجاد کنید .

علاوه بر این من توضیحاتی در مورد کاشی های ویندوزفون میگم که چهار حالت داریم :

1- Small Tile
2- Medium Tile
3- Large Tile
4- Wide Tile

که سه حالت اخر مربوط به زمانی که شما اپلیکیشین در صفحه اصلی پین کنید و یک سری توضیحات دیگه.

خب دیگه در اخر این دوره ببخشید اگه بعضی جاها رو سریع آموزش دادم یا اشکالی در نحوه اموزشم بود اگه نظر،انتقاد یا پیشنهادی داشتین میتونید هم از طریق ایمیل خود [email protected] و هم از طریق ایمیل سایت  [email protected] با ما در ارتباط باشین.

در ضمن اگه سوال برنامه نویسی چه در زمینه برنامه نویسی یونیورسال چه در مورد اندروید یا زامارین داشتین میتونید به ایدی تلگرام سایت @WiaDevelopers_support سوالتون بفرستین، من و همکارام در اسرع وقت به مشکل شما رسیدگی میکنیم.

در اخر برای شما ارزوی موفقیت میکنم .

منتظر آموزش های جدیدمون باشین…

مدت زمان آموزش : 51 : 16 : 00
حجم آموزش : 38 مگابایت
دانلود آموزش

نظرات

Submitting new reviews to this دانلود has been closed.

You must log in and be a buyer of this دانلود to submit a review.