Shimmer در اندروید

سلام به همه دوستان سایت ویادولوپرز امیدوارم که حالتون خوب باشه 😉😉. خب تو این آموزش قصد دارم شما رو با یک کتابخانه جالب در اندروید آشنا کنم که به شما خیلی کمک میکنه تا ظاهر اپلیکیشن تون جذاب تر کنید. کتابخانه ای که قرار تو این آموزش بریم سراغش کتابخانه Shimmer در اندروید ( در این مقاله راجع بهش بحث کردیم ) که محصولی از شرکت facebook است که حتی در اپلیکیشن اندرویدی facebook هم از این کتابخانه استفاده شده.

کتابخانه Shimmer در اندروید :

کتابخانه Shimmer یک محصول از شرکت facebook است که برای ایجاد یک Shimmer (روشن و خاموش کردن) به المان های اندروید استفاده می شود. شما با استفاده از این کتابخانه به راحتی می توانید افکت های زیبایی به المان های اپلیکیشن تون بدین و برنامه تون تعاملی تر کنید.

چه مباحثی را در این دوره آموزش میدهیم ؟؟

خب این آموزش شامل دو قسمت می شود که در قسمت اول ما میریم سراغ این کتابخانه و اونو به پروژمون اضافه میکنیم و شما رو با تمامی ویژگی های این کتابخانه آشنا میکنیم و تک به تک اون هارو بررسی میکنیم.

در قسمت دوم با استفاده از این کتابخانه میریم سراغ مبحث RecyclerView Placeholder؛ که به جای نمایش  ProgressDialog قبل از لود شدن اطلاعات در RecyclerView ما یک ویو با استفاده از کتابخانه شایمر را لود میکنیم که پس از لود شدن کامل اطلاعات این ویو محو خواهد شد و ریسایکلرویو نمایش داده خواهد شد.

حالا برای اینکه بیشتر متوجه منظورم بشید میتونید دموی این دوره را مشاهده کنید.

مدت زمان : 26 : 24 : 00
حجم آموزش : 168 مگابایت

دموی این آموزش :

5,200تومان – خرید

نظرات

برای ثبت نظر باید ابتدا وارد اکانت خود شوید